ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Державний екзамен – це розвідувальні дозори, управління вогнем та штурм узбережжя

Військовий вишкіл
12 Червня 2020, 13:36
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Одразу ж після початку процес складання випускниками Військової академії (м. Одеса) державних екзаменів практично у повному обсязі перемістився за межі міста – на територію Центру забезпечення навчального процесу  навчального закладу. Адже головна вимога сьогодення та найвища зацікавленість замовників навчання – це насамперед практична підготовка молодих офіцерів для українського війська.

На полігоні курсанти-випускники повинні продемонструвати членам Державної екзаменаційної комісії (офіцерам із практичним бойовим досвідом) увесь обсяг знань та навиків, здобутих за роки навчання. При цьому основну увагу екзаменатори звертають на здатність майбутніх офіцерів упевнено діяти при виконанні завдань за обраними спеціальностями.

Так, випускники факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення екзамен складали в розвідувальному дозорі.  Розділившись на три відділення, курсанти на бойових машинах піхоти вирушили по запланованих маршрутах.

На іспиті командири підрозділів, роль яких по черзі виконували курсанти,  управляли дозором під час висування, руху, зустрічі з місцевим населенням, при потраплянні у засідку, самостійно організовували засідку на противника. На кожному з етапів необхідно було виконати  завдання з білетів, при цьому екзаменатори щоразу ускладнювали задачу незапланованими  ввідними.

Свій іспит курсанти-десантники склали, командуючи  підрозділом десантно-штурмових військ. Молоді командири віддавали бойовий наказ, керували  вогнем взводу, корегували вогонь артилерії тощо. Хвилювання під час іспиту посилювала ще й спека на полігоні, проте випускники  довели свою здатність впоратися з емоціями та впевнено керувати підлеглими під час виконання бойового завдання.

Тим часом для екзамену майбутніх офіцерів морської піхоти з тактико-спеціальної підготовки їм у підпорядкування передали реальний підрозділ однієї з бригад морської піхоти. Діючи з узбережжя, досвідчені морпіхи під командуванням курсантів-випускників виконали низку навчально-бойових завдань, притаманних цьому роду військ.

Свою практичну готовність уже найближчим часом обійняти первинні офіцерські посади також упевнено демонструють й випускники інших спеціальностей, підготовка яких здійснюється у військовій академії.

За діями курсантів уважно стежить Державна екзаменаційна комісія, очолювана командувачем морської піхоти ВМС ЗС України генерал-лейтенантом Юрієм Содолем. Адже від її неупередженої та об’єктивної оцінки залежить як майбутня офіцерська кар’єра випускників, так і напрямки подальшого розвитку  навчального процесу та матеріальної бази Військової академії (м. Одеса).

Кореспондент АрміяInform

15 років з конфіскацією майна: засуджено юнака, який намагався вчинити теракт у Києві
15 років з конфіскацією майна: засуджено юнака, який намагався вчинити теракт у Києві

Суд визнав винним 19-річного жителя Києва у державній зраді та закінченому замаху на вчинення терористичного акту.

3 влучання FPV, 2 капремонти, майже 50 місій — історія робота-ветерана «Діда»
3 влучання FPV, 2 капремонти, майже 50 місій — історія робота-ветерана «Діда»

Наземний роботизований комплекс Ratel H 1162 так добре працює у батальйоні ударних БпАК 79-ї десантно-штурмової бригади, що заслужив власний позивний — «Дід».

Спортсмени ЗСУ здобули дві нагороди Кубка Європи зі скелелазіння
Спортсмени ЗСУ здобули дві нагороди Кубка Європи зі скелелазіння

17 липня у Барселоні (Іспанія) відбувся Кубок Європи зі скелелазіння у дисципліні «швидкість».

Від «Гербери» до «Молнії»: Міноборони кодифікувало новий перехоплювач російських БПЛА
Від «Гербери» до «Молнії»: Міноборони кодифікувало новий перехоплювач російських БПЛА

Кодифіковано і допущено до використання у ЗСУ ефективний український БпАК «Циклоп», який має високу маневровість, точне і плавне пілотування.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 25000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Olx Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Дніпро та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Старі Кодаки, Дніпропетровська область

WorkUa Головний сержант, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

WorkUa Моторист-електрик, військовослужбовець

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

RobotaUa Розвідник-радист, радіотелеграфіст

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

WorkUa Психолог

від 13000 до 13000 грн

Київ

Державна прикордонна служба України

ПУБЛІКАЦІЇ