ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

1000 квартир планують побудувати в Хмельницькому для колишніх та діючих військових за спецціною…

22 Червня 2020
1000 квартир планують побудувати в Хмельницькому для колишніх та діючих військових за спецціною…

У Хмельницькому для військовослужбовців та ветеранів військової служби планують будівництво 1000 квартир за пільговою ціною. Вартість квадратного метра суттєво відрізнятиметься від середньої ринкової.

Про це повідомив начальник Хмельницького гарнізону полковник Костянтин Радченко.

− Із 2010 року і до сьогодні в місті Хмельницький не зведено жодного квадратного метра житла для розподілу військовослужбовців, які десятки років перебувають у черзі на його отримання. Відповідно є досить відчутна соціальна напруга серед сімей військовослужбовців. Багатьом із них набридло, чесно кажучи, роками переїздити з квартири в квартиру і бачити, як в чужих стінах виростають їхні діти і народжуються внуки, − розповів начальник гарнізону.

На одній з нарад керівного складу потенційний забудовник повідомив командирам військових частин, що готовий будувати житло для військовослужбовців та прирівняних до них осіб за зниженою за ринкову вартість ціною. А саме –240 доларів за квадратний метр, замість 400$.

Перший внесок на етапі проєктування будівництва становитиме 25% від вартості квартири, решту коштів військовослужбовці сплачуватимуть відповідно до погодженого сторонами графіку. Планується будівництво одно- двох- та трикімнатних квартир. Забудовник каже, що така можливість досягнута завдяки конструктивному соціальному діалогу з Хмельницьким міським головою Олександром Симчишиним.

Наразі за прикладом діяльності подібних будівельних кооперативів свої житлові проблеми вирішили і вирішують захисники та члени їхніх сімей в різних містах України.

Представники потенційного забудовника запевняють, що в Івано-Франківську вже не один рік успішно працює житлово-будівельний кооператив учасників АТО «Соціум», у Вінниці розпочато практичну фазу реалізації аналогічного соціального проєкту для військовослужбовців – членів ЖБК «Захисник-Вінниця». У Львові наразі здійснюють підбір земельних ділянок на території міста для майбутнього зведення багатоквартирних житлових будинків для військовослужбовців за подібними пільговими умовами.

16
3

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини