ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

5000 захисних масок, 500 одноразових захисних костюмів, 100 пульсоксиметрів отримали військові медики за програмою «Польська допомога»

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Червня 2020, 14:29

Сьогодні, 9 червня, представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні передало Національному військово-медичному клінічному центру «Головний військовий клінічний госпіталь» засоби індивідуального захисту для лікарів і медиків, а також обладнання, необхідне для боротьби з коронавірусом. Про це повідомляє АрміяInform.

Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Польща в Україні пан Бартош Ціхоцкі наголосив, що дуже важливо, що частина цієї медичної допомоги потрапить на передову.

– Ми дуже раді можливості долучитися до міжнародної допомоги для боротьби з коронавірусом в Україні. Для нас особливо важливо, що ця допомога, яка є результатом співпраці МЗС з Фондом міжнародної солідарності, буде передана військовим шпиталям на передову. Ми чудово розуміємо, що українські солдати захищають свою територію, – зазначив пан Бартош Ціхоцкі.

Серед допомоги, яку отримав військовий госпіталь: 5000 захисних масок,  500 одноразових захисних костюмів, 100 пульсоксиметрів, 34 мішки Амбу для ручної вентиляції легень, 18 медичних шаф, 3 індикатори внутрішньоочного тиску, медичний стерилізатор та аквадистилятор. Підтримку госпіталю надано коштом програми «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

– Ситуація з пандемією вимагає солідарної підтримки. Тому Фонд міжнародної солідарності вже більше ніж два місяці здійснює заходи, пов’язані з допомогою у боротьбі з пандемією, – сказав Голова правління Фонду міжнародної солідарності Рафал Дзєньчоловський.

Перелік усіх придбаних товарів був узгоджений з керівництвом госпіталю і відповідає його потребам.

– Від імені Командування Медичних сил ЗС України та від себе особисто хочу подякувати за матеріально-технічну допомогу, яку ви надаєте. Хочу запевнити, що частина цього обладнання буде відправлена до мобільних шпиталів, – наголосив начальник  Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук.

Загальна вартість допомоги становить близько 490 тисяч гривень.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook