ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Усе включено» для миколаївських учасників АТO

Соціальний захист військовослужбовців
4 Червня 2020, 15:20
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Цього літа учасники АТО та члени їхніх родин відпочиватимуть на Чорноморському узбережжі. Про це подбала ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО», яка супроводжує організацію літнього відпочинку, повідомляє «Урядовий кур’єр».

Уже четвертий рік поспіль на Миколаївщині реалізується цей єдиний в Україні проєкт, за яким безкоштовні путівки отримують учасники бойових дій з родинами, члени сімей загиблих воїнів.

На думку представників Асоціації, саме відпочинок разом із сім’єю дозволить бійцям пройти ефективну реабілітацію, оздоровитися, відчути підтримку рідних. В цьому році планується, що кількість путівок збережеться на торішньому показнику. А це означає, що 1250 родин військовослужбовців з родинами зможуть отримати повноцінний відпочинок. Гарантується комплексне триразове харчування, що входить у вартість путівки.

За словами співзасновника громадської організації «Асоціація учасників та інвалідів АТО» Іллі Шполянського, нині ще не визначено перелік закладів відпочинку за цим проєктом. Ймовірно, він у порівнянні з минулим роком буде розширений. Але точно це будуть бази Очакова, Коблевого, Рибаківки. Також він повідомив, що при обранні місця відпочинку, перевагу віддаватимуть тим, які мають номери із сучасними меблями, телевізорами та холодильниками. На території закладу має бути WІ FІ, безкоштовні лежаки, працювати дитячі аніматори.

Фінансують проєкт Миколаївська обласна рада, яка цього року виділила чотири мільйони гривень на путівки, та Миколаївська міська рада, яка надала один мільйон вісімсот тисяч гривень.


Володимир Зеленський погодив нові операції СБУ проти рф
Володимир Зеленський погодив нові операції СБУ проти рф

Президент України Володимир Зеленський обговорив з очільником СБУ Олександром Покладом нові операції проти рф.

Уражено мости, пункт фсб та вузли зв’язку окупантів — Генштаб ЗСУ
Уражено мости, пункт фсб та вузли зв’язку окупантів — Генштаб ЗСУ

У ніч на 4 серпня 2026 року підрозділи Сил оборони України уразили тимчасовий пункт дислокації підрозділу фсб у Щасливцевому Херсонської області.

Втекти з армії за $13 тисяч: ДБР викрило схему незаконного вивезення військовослужбовців із частин
Втекти з армії за $13 тисяч: ДБР викрило схему незаконного вивезення військовослужбовців із частин

Працівники ДБР спільно з Нацполіцією та Військовою службою правопорядку ЗСУ викрили групу, яка за гроші вивозила військовослужбовців із місць служби.

Ексначальник цеху оборонного заводу та безробітний ухилянт коригували удари рф по Запоріжжю — СБУ
Ексначальник цеху оборонного заводу та безробітний ухилянт коригували удари рф по Запоріжжю — СБУ

СБУ затримала в Запоріжжі двох агентів фсб, які збирали дані про оборонні підприємства та місця базування Сил оборони. Їм загрожує довічне ув’язнення.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

WorkUa Водій (кат. B, C, CE)

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

WorkUa Кочегар

від 12600 до 12600 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Olx Заступник командира роти, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Автоелектрик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

WorkUa Стрілець-санітар

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.