ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Звернення начальника Генерального штабу ЗСУ з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років

8 Травня 2020
Звернення начальника Генерального штабу ЗСУ з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років

Шановні побратими! Дорогі ветерани!

Ціною власного життя мільйони кращих представників народів антигітлерівської коаліції 75 років тому захистили цивілізацію від коричневої чуми двадцятого століття.

Сьогодні ми шануємо подвиг тих, хто на своїх плечах гідно виніс весь тягар воєнного лихоліття.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу українську землю. Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті. Вічна їм слава!

Особливі слова вдячності і глибокої шани – ветеранам Другої світової війни. Для нинішнього покоління захисників рідної землі ви назавжди залишаєтеся яскравим прикладом самовідданості та самопожертви, взірцем готовності зі зброєю в руках відстояти честь і гідність своєї Батьківщини.

Щиро дякую вам, бойові друзі, за сумлінне виконання конституційного обов’язку, витримку, пильність, відвагу, героїзм та самопожертву, які ви щодня демонструєте під час проведення операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

Бажаю ветеранам війни, військової служби та усьому особовому складу Збройних Сил України міцного здоров’я, щастя і злагоди, здійснення усіх планів та задумів в ім’я зміцнення обороноздатності держави!

Слава Україні!

Начальник Генерального штабу Збройних Сил України
генерал-лейтенант Сергій КОРНІЙЧУК

Читайте нас у Facebook
Новини