ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Посольство США високо оцінило прогрес України за перший рік Зеленського

20 Травня 2020, 18:24
Посольство США високо оцінило прогрес України за перший рік Зеленського

Посольство США в Україні привітало Президента України Володимира Зеленського та його адміністрацію з першою річницею перебування при владі, зазначивши, що високо цінує прогрес, досягнутий главою держави цього року.

«Коли Володимира Зеленського обрали Президентом, США щиро вітали його відданість справі впровадженню реформ, необхідних для переходу України в нову еру, ознаменовану стабільністю, процвітанням, демократією та подальшою інтеграцією в Європу. Ми високо цінуємо прогрес, досягнутий цьогоріч. Понад 130 українців, несправедливо затриманих Росією та її ставлениками, повернулися до своїх сімей. Уряд завершив процес анбандлінгу у секторі природного газу, що є важливим кроком у зміцненні енергетичної безпеки України. Просунулися вперед зусилля з децентралізації задля розширення можливостей місцевих громад. Україна здійснила багато реформ, необхідних для нової програми МВФ», – йдеться в заяві, оприлюдненій на сторінці Посольства США в Україні.

Водночас Сполучені Штати підтримують роботу над завданнями, що ще залишаються та виконання яких ускладнюється безперервною незаконною агресією Росії на українській території та пандемією COVID-19.

«Ми будемо продовжувати працювати з владою країни для досягнення її цілей, і ми закликаємо народних депутатів, місцевих і регіональних чиновників протистояти спробам певних корисливих кіл уповільнити прогрес», – заявили у відомстві.

США запевнили, що «твердо стоять на стороні народу України в підтримці демократичної та успішної України, яка перебуває в безпеці в межах своїх міжнародно визнаних кордонів».

Стежте за нами в Instagram
Новини, Новини світу та України