ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Поранений на Донбасі воїн одружився у військовому госпіталі

2 Травня 2020
Поранений на Донбасі воїн одружився у військовому госпіталі

Вже 11-та шлюбна церемонія відбулася на території Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» з початку війни на Донбасі. Важке поранення не змінило планів військовослужбовця Збройних Сил України Ігоря Пономарчука та його нареченої Анни. Про це повідомляє АрміяInform.

Познайомилися вони у 2015 році, тоді Ігор воював у складі 40-ї артилерійської бригади. Коли підрозділ перебував поблизу селища Водяне, що неподалік окупованого Донецька, біля місцевого магазину хлопець помітив вродливу дівчину. Ігоря вразила чарівна усмішка Анни… Привітався, познайомився, взяв номер телефону. Далі молодята спілкувалися майже щодня. Ігор каже, що це була любов з першого погляду, і тому, коли звільнився з війська, довго не думав і забрав Анну разом з її 8-річним сином на свою батьківщину – у Первомайськ. 2017 року він знову пішов служити. А 2018-го в них народилася спільна донька.

Офіційно зробити весілля все не вистачало часу. То Ігор був на службі, то побутові проблеми заважали. Нарешті цього року вони запланували весілля на весну, тож 15 квітня Ігор хотів піти у відпустку. Але завадили це зробити дві ворожі кулі, які потрапили в хлопця під час обстрілу.

10 квітня під Опитним, що неподалік прифронтової Авдіївки, майбутній наречений зазнав важкого поранення з ушкодженням печінки, нирки та кишківника. Враховуючи характер ушкоджень, його неможливо було транспортувати на велику відстань, а термінове оперативне втручання було вкрай необхідне.

Командувач Медичних сил Збройних Сил України генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко в той час перебував у відрядженні в районі ООС. Пораненого Ігоря він побачив на операційному столі в Авдіївській лікарні. Йому вже рятували життя військові медики передової групи із 66-го мобільного госпіталю.

– Я особисто оперував пораненого хлопця. Кульові поранення були дуже складними, Ігор перебував у вкрай важкому стані. Операція тривала понад п’ять годин.  Все пройшло успішно. Потім ми його евакуювали в Покровськ, звідти до Харкова, і після стабілізації стану здоров’я – у Київ. Сьогодні Ігор почувається добре і йде на поправку. Але попереду буде реабілітація, яка триватиме декілька місяців, – зазначив генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко.

Коли Анна дізналася про порання свого коханого, то відразу приїхала до нього в Харків. Потім три тижні підтримувала його в київському шпиталі.  А сьогодні закохані стали чоловіком та дружиною.

Попереду в нього ще тривала медична реабілітація, та сповнений оптимізму хлопець каже з усмішкою: «Щиро дякую всім, хто брав участь у моєму порятунку та допомагає і підтримує мене нині. Запевняю, що зроблю ще багато корисного! Сьогодні відбулася тільки урочиста церемонія, а справжнє весілля ми обов’язково відгуляємо на Миколаївщині».

17

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Новини, Публікації