ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Харківський політехнічний інститут запрошує учасників АТО/ООС на безкоштовне навчання за 40 спеціальностями

6 Травня 2020
Харківський політехнічний інститут запрошує учасників АТО/ООС на безкоштовне навчання за 40 спеціальностями

Уже майже 5 років у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» учасники АТО/ООС можуть безкоштовно здобути вищу освіту. Щороку під час кожної вступної кампанії для захисників України виділяють десятки бюджетних місць за 40 спеціальностями.

Згідно з цьогорічним освітнім проєктом, для отримання знань на очній чи заочній формі навчання на перший курс бакалаврату можуть прийти учасники  бойових дій чи особи з інвалідністю внаслідок війни. При цьому не важливо, чи служить на момент вступних випробувань особа, чи вже давно  демобілізована.

Цього року НТУ «ХПІ» відкриває двері для 172 захисників України. Претенденти на ці бюджетні місця мають пройти вступні випробування у формі декількох іспитів замість зовнішнього незалежного оцінювання.
Також особи, які були звільнені з військової служби починаючи з 1 грудня 2019 року, можуть брати участь на пільгових умовах у конкурсному відборі першокурсників за результатами вступних іспитів або зовнішнього незалежного оцінювання, яке проходили в попередні роки. У цьому випадку результати вступних іспитів зараховуються з предметів, з яких вступник не складав зовнішнього незалежного оцінювання.

До речі, з 2015 року вже близько 300 колишніх та діючих армійців скористувалися можливістю безкоштовно навчатися в цьому престижному виші.

Окрім цього, у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» для ексвійськових із базовою вищою освітою функціонують спеціальні курси за Програмою «НАТО-Україна» з перепідготовки військовослужбовців, звільнених зі служби та тих, які будуть демобілізовані найближчим часом.

Навчання відбувається протягом трьох місяців на базі Міжгалузевого інституту післядипломної освіти НТУ «ХПІ». Як свідчить статистика, після завершення курсів 85% випускників знайшли хорошу роботу чи побудували  власний бізнес.

Із 2009 року, коли даний міжнародний проєкт запрацював у цивільному виші, вже близько 1800 колишніх воїнів отримали дипломи та навички з таких престижних спеціальностей, як-от: «комунікаційні та інформаційні технології», «менеджмент та ділове адміністрування», а також поліпшили свої знання з іноземної мови.

13

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Реабілітація