ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Відремонтований МБАК «Нікополь» повернувся на службу ВМС України

Новини
29 Травня 2020, 17:34
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод» відновило боєздатність малого броньованого артилерійського катера «Нікополь», повернутого росіянами. Катер уже пройшов військову прийомку та залишив акваторію заводу. Про це повідомляє «Укроборонпром».

«Ми вчасно та в повному обсязі виконали свої зобов’язання перед Міністерством оборони України. Відновлювальні роботи на «Нікополі» завершено, катер уже попрямував до пункту своєї постійної дислокації й готовий до виконання бойових завдань», – повідомив директор підприємства Валерій Калашніков.

Ремонтні роботи на МБАК «Нікополь» тривали під час карантину, розпочавшись у лютому 2020 року. За цей час фахівці Миколаївського суднобудівного заводу провели ремонт зовнішньої обшивки підводної частини катера, гвинто-рульових комплексів, протекторного захисту, донно-бортової арматури й суднових систем та обладнання. Крім того, на заводі відновили електросистеми та електрообладнання МБАКа, виконали фарбування катера.

Нагадаємо, малий броньований артилерійський катер «Нікополь» захопили росіяни в районі Керченської протоки під час походу з Одеси до Маріуполя в листопаді 2018 року. За рік, у листопаді 2019 року, Росія повернула Україні  «Нікополь» разом з іншим броньованим катером і рейдовим буксиром у понівеченому стані.

Наприкінці лютого 2020 року малий броньований артилерійський катер «Нікополь» разом з однотипним катером «Вишгород» зайшов на ремонт до «Миколаївського суднобудівного заводу».


Від виявлення до удару — лічені хвилини: як 58-ма бригада нищить ворога на Південно-Слобожанському напрямку
Від виявлення до удару — лічені хвилини: як 58-ма бригада нищить ворога на Південно-Слобожанському напрямку

У 58-й бригаді розповіли про ефективність дронів-«ждунів», боротьбу з ворожими БПЛА та модернізацію засобів безпілотної війни.

До програми «Плюси» в додатку Армія+ долучилися три нові компанії — Міноборони
До програми «Плюси» в додатку Армія+ долучилися три нові компанії — Міноборони

Військові можуть купувати зі знижками одяг і взуття, зброю та туристичне спорядження завдяки приєднанню до програми компаній ARBER, ІБІС та RIFT.

По $15 тисяч за перетин кордону: на Житомирщині викрито організатора схеми
По $15 тисяч за перетин кордону: на Житомирщині викрито організатора схеми

Військовослужбовець, що перебував у СЗЧ, налагодив схему незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон України.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Поліграфолог

від 50000 до 65000 грн

Вся Україна

412 окремий полк безпілотних систем Nemesis СБС

WorkUa Водій (служба за контрактом ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

RobotaUa Водій, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

RobotaUa Кухар

від 21000 до 51000 грн

Київ

Військова частина 3078 Національної гвардії України

WorkUa Оператор-топогеодезист (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

RobotaUa Молодший інспектор прикордонної служби

від 20100 до 25000 грн

Миколаїв

Державна прикордонна служба України

ПУБЛІКАЦІЇ