ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Першокурсники танкового інституту проходять польовий вишкіл

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Травня 2020, 11:10

Із першокурсниками Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» уже кілька тижнів проводять практичні заняття на полігоні.

Під керівництвом досвідчених офіцерів курсанти факультету озброєння та військової техніки навчаються розмінуванню, наданню домедичної допомоги, орієнтуванню на місцевості, виживанню в екстремальних умовах тощо.

–  Насамперед ми намагаємося дати першокурсникам ази військової справи, якими має володіти кожен військовослужбовець. Заняття проводять у польових умовах, максимально наближених до бойових. Також у ролі керівників на навчальних місцях ми залучаємо офіцерсько-викладацький склад із бойовим досвідом, – розповів офіцер Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ» полковник Олег Чернявський.

Під час польового вишколу майбутні офіцери вже відпрацювали підготовку до розвідки та розмінування місцевості, маскування бойової техніки з застосуванням природного та штучного укриття, практично здійснили штурм будівлі та відбили напад умовного противника. Окрім цього, навчилися надавати першу невідкладну допомогу пораненим у польових умовах.

Також одним із  етапів практичних занять стало подолання психологічної смуги перешкод. Першокурсники діяли в складі бойових розрахунків, використовуючи тактику дій механізованого відділення. Окрім цього, для психологічної загартованості усі дії супроводжувалися шумовою імітацією.

– Заняття досить виснажливі, однак цікаві та повчальні. Для себе змогла взяти чимало корисного та необхідного, багато дізналася нового: як діяти в екстремальних ситуаціях, та спробувала себе в складних ситуаціях, – розповіла курсант І курсу Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ» Іванка Бурківська.

Невдовзі першокурсники практично відпрацьовуватимуть питання експлуатації радіозв’язку.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram