ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В столиці України житло отримала ще 31 родина воїнів-розвідників

Новини Соціальний захист військовослужбовців
Прочитаєте за: 2 хв. 27 Травня 2020, 16:18

Сьогодні, 27 травня, відбулася ще одна така приємна у житті будь-якої родини військовослужбовця подія – ще 31 співробітник ГУР МО України отримав ключі від оселі. Переважна більшість воїнів, які сьогодні отримали житло, вже відбула кілька ротацій на фронті, виконуючи бойові завдання та захищаючи нашу державу від російських окупантів. Крім того, значна частина з них є достатньо молодими, що позитивно впливає на моральний клімат у колективі та стимулює патріотичну та талановиту молодь до військової служби.

За вже сталою у розвідувальному органі Міністерства оборони України традицією, у новому будинку використано сучасні будівельні технології та довкола нього створено необхідну для дітей інфраструктуру. А комфортні помешкання, в яких житимуть розвідники, оснащені найнеобхіднішою побутовою технікою.

Вітаючи новоселів, начальник ГУР МО України генерал-полковник Василь Бурба наголосив, що керівництво розвідувального органу Міністерства оборони України не зупиняється на досягнутому та продовжує шукати шляхи із вирішення соціальних проблем особового складу.

– Незважаючи на проблеми та труднощі, викликані розповсюдженням вірусу COVID-19, ми вводимо в експлуатацію будівлю з поліпшеними умовами для проживання родин розвідників. Програма забезпечення житлом співробітників у ГУР МО України визначена як одна з пріоритетних. Її реалізація, так само як і виконання бойових завдань, продовжується попри карантинні обмеження. Я вважаю, що це є важливим чинником подальшого поліпшення умов військової служби, запорукою віри у краще майбутнє та нашу спільну перемогу”, – наголосив керівник воєнної розвідки України.

Служба зв’язків з громадськістю ГУР МО України

Читайте нас у Facebook
«За 15 хвилин дрон вбив усю їхню піхоту»: на Слов’янському напрямку максимальних втрат ворогу завдають мінімальним ресурсом
«За 15 хвилин дрон вбив усю їхню піхоту»: на Слов’янському напрямку максимальних втрат ворогу завдають мінімальним ресурсом

На Слов’янському напрямку зупинили 5 спроб російських військ просунутися в районах населених пунктів Крива Лука, Закітне і Рай-Олександрівка.

Генштаб ЗСУ: ворог намагався просунутися в бік Щербаків, але отримав відсіч
Генштаб ЗСУ: ворог намагався просунутися в бік Щербаків, але отримав відсіч

Від початку доби агресор 47 разів атакував позиції Сил оборони.

«З того боку дуже багато людей віком 60+»: поблизу Покровська окупанти «завдають ударів по своїх же»
«З того боку дуже багато людей віком 60+»: поблизу Покровська окупанти «завдають ударів по своїх же»

Ситуація на Покровському напрямку фронту, як завжди, складна. Ворог не припиняє спроб штурмувати цей напрямок.

Українські штурмові групи відновлюють позиції в Приморському та Плавнях — Сили оборони Півдня
Українські штурмові групи відновлюють позиції в Приморському та Плавнях — Сили оборони Півдня

Сили оборони України намагаються перехопити тактичну ініціативу на ділянці фронту поблизу Степногірська та проводять активні контратакувальні дії.

«Мінус „Козерог“»: прикордонники показали знищення новітньої російської РСЗВ та удари по логістиці окупантів
«Мінус „Козерог“»: прикордонники показали знищення новітньої російської РСЗВ та удари по логістиці окупантів

За тиждень пілоти підрозділу «Фенікс» знищили РСЗВ «Козерог-1», бронетехніку, гармати та транспорт окупантів.

«ППО — пріоритет № 1»: Володимир Зеленський закликав партнерів посилити захист українських міст
«ППО — пріоритет № 1»: Володимир Зеленський закликав партнерів посилити захист українських міст

Президент України Володимир Зеленський закликав партнерів і надалі підтримувати українську ППО та допомагати у захисті громад від російських ударів.

ВАКАНСІЇ
Телефоніст, лінійний наглядач

від 23000 до 73000 грн

Болград, Одеська область

Водій танкової роти

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Краматорськ

Старобільський РТЦК та СП

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 21000 до 121000 грн

Кам'янець-Подільський

Кам'янець-Подільський РТЦК та СП

Оператор БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Майстер ремонтного відділення бронетанкової техніки

від 25000 до 45000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---