ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Голова парламенту підписав закон про зміни до системи іномовлення

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 26 Травня 2020, 13:47

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон «Про внесення змін до Закону України «Про систему іномовлення» (щодо програмної політики та території розповсюдження». Документ передано на підпис Президенту України.

Відповідна інформація зазначена в картці законопроєкту № 2521, оприлюдненій на сайті Верховної Ради.

Як зазначається у пояснювальній записці, цей законопроєкт усуває фактори, які негативно впливають на розвиток іномовлення в Україні, створює умови для покращення ситуації в частині інформування української аудиторії, що перебуває на тимчасово окупованих територіях України, у районах, що межують з тимчасово окупованою територією, у прикордонних районах, що межують з територією держави-агресора, а також у прикордонних районах, що межують із територіями інших країн, про суспільно значущі події в Україні, офіційну внутрішню і зовнішню політику та позицію держави, діяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Згідно із законом Державне підприємство «Мультимедійна платформа України» (МПІУ) провадить свою діяльність шляхом створення та поширення інформаційного продукту каналами супутникового, ефірного наземного аналогового і цифрового мовлення, мовлення в кабельних мережах, у мережі Інтернет.

Ефірне наземне аналогове і цифрове мовлення та мовлення у кабельних мережах здійснюється виключно за межами України, крім випадків мовлення на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, мовлення у районах України, що межують із тимчасово окупованими територіями Донецькими та Луганської областей, Автономної Республіки та міста Севастополь, а також мовлення у прикордонних районах України, що межують з територією держави-агресора чи територіями інших країн, з яких поширюються програми держави-агресора шляхом наземного ефірного та /або цифрового мовлення.

Програми МПІУ виробляються українською мовою, а також іншими мовами залежно від доцільності та нагальності використання тієї чи іншої мови для досягнення мети діяльності Мультимедійної платформи України.

Отже, українська аудиторія матиме додаткові можливості для отримання актуальної інформації про суспільно значущі події в Україні та світі.

Підготувала Тетяна Рубан

Читайте нас в Telegram
Взяли і загинули, а не Луганщину: у 3-му корпусі спростували заяви російського командування

3-я штурмова бригада контролює населені пункти Луганської області і спростовує чергові заява рф про остаточне захоплення регіону.

Штурмував Донецький аеропорт, хотів втекти до Європи: однорукий бойовик з «Сомалі» отримав строк
Штурмував Донецький аеропорт, хотів втекти до Європи: однорукий бойовик з «Сомалі» отримав строк

Реальний термін ув’язнення отримав бойовик збройних угруповань рф, якого СБУ затримала у жовтні 2025 року на Волині.

«Феєрверки як на Новий рік»: Микола долучився до оборонців і став артилеристом
«Феєрверки як на Новий рік»: Микола долучився до оборонців і став артилеристом

Микола після завершення строкової служби ненадовго повернувся до цивільного життя, але потім вирішив знов долучитись до українських оборонців.

Понад 600 ліквідованих окупантів: Сили підтримки звітують про ефективність інженерних загороджень у березні
Понад 600 ліквідованих окупантів: Сили підтримки звітують про ефективність інженерних загороджень у березні

Інженерні підрозділи Сил оборони у березні знищили сотні окупантів і десятки одиниць техніки завдяки системі загороджень.

3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім
3-тя штурмова вполювала росіян, ліквідація ворожих байкерів, окупант розводить руками: стрім

Окупанти привели дрони до свого складу з боєприпасами. Розвідка батальйону Pentagon 225 ОШП вела ворожу групу на квадроциклі.

Україна готує нові безпекові угоди та розширення формату Drone Deal
Україна готує нові безпекові угоди та розширення формату Drone Deal

Україна розширює безпекову співпрацю з країнами Близького Сходу та готує нові домовленості, зокрема у форматі Drone Deal.

ВАКАНСІЇ
Водій стрілець господарчого відділення

від 21000 до 51000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Стрілець-санітар

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Кулеметник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Електрозварник експлуатаційно – технічного взводу

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

Оператор вздоду радіорозвідки / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

Вакансія: механік-водій

від 20000 до 120000 грн

Липники, Львівська область

--- ---