ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У НАТО порахували, скільки російських літаків торік перехопили над ЄС

Новини Новини світу та України
24 Травня 2020, 7:49
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Північноатлантичному альянсі повідомили, що у 2019 році літаки НАТО перехоплювали російські літаки у європейському повітряному просторі майже 300 разів. Про це повідомляє Укрінформ

Посадовець Альянсу, який побажав не називати свого імені, повідомив Болгарській службі Радіо Свобода, що активність російських військових літаків у Чорному морі та інших частинах Європи зросла з 2014 року.

“У 2019-му союзні літаки піднімалися в небо 290 разів, щоб супроводжувати або перекривати російські військові літаки по всій Європі”, – зазначив представник НАТО.

Раніше цього тижня п’ять літаків НАТО від трьох членів Чорноморського альянсу – Болгарії, Румунії і Туреччини – вирушили на перехоплення двох російських стратегічних бомбардувальників Ту-22 і двох літаків-винищувачів Су-27, які наблизилися до спільного повітряного простору трьох країн у західній частині Чорного моря. Військові Болгарії заявили, що російські літаки повернулися в російський повітряний простір без інцидентів.

«Вони роблять це регулярно. Перевіряють наші можливості і хочуть бачити, як ми будемо реагувати, як швидко будемо відправляти літаки і чи будуть наші радари їх бачити», – прокоментував ситуацію міністр оборони Болгарії Красимир Каракачанов.

Нагадаємо: сплеск російської військової активності в Чорному морі почався з 2014 року, коли Росія анексувала український півострів Крим. Відтоді Москва збільшила збройні сили в регіоні, що спонукало чорноморських членів НАТО посилити свої спостережні зусилля.


«Україна — морська держава»: Президент відвідав українських моряків, які приймали участь у навчаннях Sea Breeze
«Україна — морська держава»: Президент відвідав українських моряків, які приймали участь у навчаннях Sea Breeze

Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Великої Британії Енді Бернем відвідали українських та британських моряків на базі ВМС Портсмут.

«У мєня ні автомата, на рації нє било»: двоє окупантів ховалися у курнику, а потім здалися
«У мєня ні автомата, на рації нє било»: двоє окупантів ховалися у курнику, а потім здалися

На Донецькому напрямку оператори 1-го загону 4-го полку ССО «Рейнджер» взяли в полон двох російських окупантів.

Володимир Зеленський та новий прем’єр-міністр Британії Енді Бернем провели першу зустріч на базі ВМС у Портсмуті
Володимир Зеленський та новий прем’єр-міністр Британії Енді Бернем провели першу зустріч на базі ВМС у Портсмуті

Президент України Володимир Зеленський вперше зустрівся з новим Прем’єр-міністром Великої Британії Енді Бернемом на базі Королівських ВМС в Портсмуті.

ДБР викрило правоохоронця на Закарпатті, який використовував службовий статус для переправлення ухилянтів
ДБР викрило правоохоронця на Закарпатті, який використовував службовий статус для переправлення ухилянтів

Правоохоронці викрили на Закарпатті посадовця, який організовував незаконне переправлення чоловіків чоловіків призовного віку за кордон.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій-машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Львів

110 окремий батальйон 111 ОБр Сил ТрО

WorkUa Юрист, головний спеціаліст юридичного відділу

від 9880 до 11362 грн

Кременчук

Кременчуцька районна військова адміністрація Полтавської області

Olx Водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Водій

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

RobotaUa Рульовий-мотоpист, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Начальник циклової комісії (621 ОНБ)

від 28000 до 28000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ