ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

 «ЯРМІЗ» проводить онлайн-консультації для бійців

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Травня 2020, 17:20 1

ІЗ введенням карантину багато організацій перейшли на онлайн-платформи. Не виключенням став і київський центр реабілітації та реадаптації «ЯРМІЗ», який за цей час перевів усі заняття з бійцями в онлайн та провів кілька десятків різнопланових лекцій і майстер-класів.

− Звичайно, як і для усіх, карантин став для нас викликом, – говорить координатор центру Світлана Бойко, – і якщо до цього часу відеоконференції у нас були, скоріше як виключення, то тепер – це стало єдиною можливістю надавати учасникам бойових дій та їхнім родинам психологічну, соціальну, реабілітаційну та реінтеграційну допомогу. Водночас дуже швидко адаптувалися і наші тренери та психологи, і наші відвідувачі.

Цей тиждень у «ЯРМІЗ» розписаний на психологію та йогу. До прикладу, 14 травня о 19:00 пройде «Майстерність вирішувати конфлікти, або Що таке асертивна поведінка в конфліктних ситуаціях» – зустріч із Мариною Сирицею, практикуючим психологом когнітивно-поведінкової психотерапії, сімейним консультантом. А вже 15 травня о 18:00 відбудуться заняття з професійним кризовим військовим психологом Андрієм Фоменко «Про військових та психологів простими словами».

− Якщо сьогодні поглянути на наш розклад і порівняти його з тим, який він був 2-3 місяці тому, то різниці в активності ви не знайдете. Навпаки − тепер ми стали ще активнішими. Наприклад, у нас з’явилися нові партнери, а, отже, і нові ідеї для проєктів. Уже нині плануємо курси з манікюру та педикюру, де передбачаємо і стартову допомогу «кращим студентам». То ж раджу всім підписуватися на нашу сторінку, − в нас завжди і корисно, і цікаво, − зазначила Світлана.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Реабілітація