ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Вінниці військовослужбовці спільно з Червоним Хрестом доставили гігієнічні набори людям літнього віку

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Травня 2020, 14:02 1
????????????????????????????????????

У Вінниці військовослужбовці активно долучилися до підтримки одиноких людей літнього віку, які через загрозу  захворіти на коронавірус  Covid-19 опинилися в ізоляції.

У межах проєкту «Підтримка Товариства Червоного Хреста України щодо підготовки та реагування на COVID-19» Вінницька обласна організація ТЧХУ разом із представниками групи цивільно-військового співробітництва Командування Повітряних Сил ЗСУ розпочали доставку гігієнічних наборів. Про це повідомляє АрміяInform.

Так, на вихідних майже 1000 наборів, що містять засоби особистої гігієни, вже були вручені літнім людям старшим за 65 років. Серед тих, хто отримав допомогу, були і пенсіонери Міністерства оборони України. Цими днями триває передача наборів малозабезпеченим багатодітним родинам  та одиноким годувальникам із дітьми до 18 років.

– До командувача Повітряних Сил звернулися представники обласної організації ТЧХУ з проханням допомогти доставити 1600 наборів особам, які були визначені Червоним Хрестом разом із органами місцевого самоврядування як такі, що потребують особливої уваги, – прокоментував кореспонденту АрміяInform Олександр Газієв, начальник групи ЦВС ПС ЗСУ. – Наша група активно співпрацює з обласним осередком Товариства Червоного Хреста, тож представники ЦВС взяли активну участь у цій акції. В умовах карантинних обмежень, коли літні люди неохоче відчиняють двері незнайомим людям, військова форма, що викликає довіру, стала в пригоді.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини