ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Морські піхотинці застосовували процедури НАТО під час планування операцій

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Травня 2020, 9:22 1

Управління та штаби батальйонів окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського провели двоступеневі командно-штабні навчання під керівництвом Командувача морської піхоти генерал-лейтенант Юрія Содоля.

Тематикою навчань було відпрацювання керування підрозділами бригади морської піхоти під час проведення операції оперативного угруповання військ. Також під час навчань відігравали сценарії висадки й захоплення ділянок морського узбережжя в умовах використання противником високоточних засобів ураження, а також питання підготовки та ведення бойових дій на ізольованій місцевості.

Під час відпрацювання штабом бригади питань планування та ведення бойових дій у складі тактичного морського десанту було вдосконалено практичні навички офіцерів штабів бригади та батальйонів у виконанні своїх функціональних обов’язків у новій організаційно-штатній структурі (S-структурі). Далі було відпрацьовано ще один важливий елемент, а саме здійснення управління підрозділами під час висадки тактичного морського десанту та проведення наступальних дій.

Для морських піхотинців відпрацювання процедури MDMP (Military Decision-Making Process), яка використовується в країнах НАТО, вже давно не є чимось новим. Серед управління як батальйонів, так й бригади, є чимало офіцерів, які неодноразово брали участь у різноманітних міжнародних навчаннях і вже мають практичний досвід роботи за цією процедурою.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram