ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Володимир Зеленський: у чотирьох куточках України буде встановлено дзвони-символи пам’яті, перемоги, миру та єдності

Новини
9 Травня 2020, 17:34
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Президент України Володимир Зеленський ініціює меморіальний проект, у межах якого в чотирьох куточках України буде встановлено чотири дзвони як символи пам’яті, перемоги, миру та єдності. Повідомляє Офіс Президента України.

«75 років тому ми здобули перемогу над нацизмом. Знадобилося ще 46 років, щоб ми здобули незалежну Українську державу. І сьогодні вже шостий рік поспіль ми її захищаємо. Це все сторінки нашої історії, які гуртують і роблять нас сильнішими. Сьогодні з вірою в нашу мету я оголошую про проект меморіальних символів. У межах нього ми хочемо встановити в Україні чотири дзвони», – розповів Глава держави у своєму зверненні до українців з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Володимир Зеленський повідомив, що перший дзвін – Дзвін Пам’яті – буде встановлено у Луганській області біля першого селища, де у 42-му році почалося звільнення України.

Другий дзвін – Дзвін Перемоги – встановлять на Закарпатті, поруч із місцем, де завершилося вигнання нацистських загарбників.

Ще два дзвони планується встановити в українських Донецьку та Сімферополі.

«Ми віримо і зробимо все, щоб обов’язково настав день, коли буде встановлено ще два дзвони: Дзвін Миру в Донецьку та Дзвін Єдності – у Сімферополі. І в мить, коли в Україні настане мир і ми повернемо своїх людей та свою землю, чотири дзвони одночасно сповістять про цю знакову подію в історії України. І кожний їхній удар закарбує у нашій свідомості: «Пам’ятаймо, що єдність – це запорука нашого миру та нашої перемоги», – сказав Президент України.


Ворог втратив понад тисячу сто солдатів та 65 артилерійських систем — Генштаб ЗСУ
Ворог втратив понад тисячу сто солдатів та 65 артилерійських систем — Генштаб ЗСУ

За минулу добу російська армія втратила 1130 одиниць особового складу, 2 системи ППО та 2 РСЗВ.

Одна людина загинула і 15 поранено внаслідок російської атаки по Києву та області
Одна людина загинула і 15 поранено внаслідок російської атаки по Києву та області

У ніч проти 5 серпня ворог здійснив масований дроново-балістичний обстріл столиці.

Мобільність, швидкість і маневровість: як військових готують до їзди на мотоциклах на фронті
Мобільність, швидкість і маневровість: як військових готують до їзди на мотоциклах на фронті

Нині однією з основних загроз для військових є дрони, саме тому велике значення має мобільність, швидкість і здатність миттєво змінювати маршрут.

Досвід — безцінний: «Змій» повернувся до війська з СЗЧ після протезування та служить оператором НРК
Досвід — безцінний: «Змій» повернувся до війська з СЗЧ після протезування та служить оператором НРК

Воїн 56-ї бригади з позивним «Змій», після важкого поранення та протезування повернувся до війська.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Оператор БПаК

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

Olx Командир танка, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Бойовий медик

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

RobotaUa Машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Olx Розвідник-навідник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Майстер-солдат, вибухотехнік

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ