ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львові виписали пацієнтку, якій військові кардіохірурги успішно зробили унікальну операцію на серці

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Травня 2020, 16:56 12

Галина Степанівна впевнено крокує коридором лікувального відділення і, усміхаючись, прощається з військовими кардіохірургами – людьми, які де-факто зберегли їй життя. АрміяInform 17 квітня вже повідомляла про унікальну операцію на серці 65-річної пацієнтки. Нагадаємо, що приблизно місяць тому кардіохірург клініки серця і магістральних судин ВМКЦ Західного регіону Володимир Мороз уперше в Україні здійснив унікальну операцію. Суть полягала в тому, що для проведення протезування клапанів і пластичної хірургічної корекції серце було вилучене з людини і упродовж трьох годин у буквальному сенсі перебувало в руках наших військових хірургів.

Незважаючи на складність операції, військові лікарі успішно провели реабілітацію пацієнтки, і от тепер її було виписано зі шпиталю.

– Я щиро дякую всім військовим кардіохірургам, а особливо моєму лікареві Володимиру Морозу, – сказала Галина Степанівна. – Своїми золотими руками, майстерністю і професіоналізмом вони дали мені шанс на життя.

Зважаючи на прекрасні результати, військові кардіохірурги вже мають амбітні плани на продовження цієї практики.

– Ця операція – значний крок у розвитку медицини України в контексті трансплантації органів людини, – наголосив кардіохірург Володимир Мороз. – У майбутньому це дозволить вітчизняним лікарям рятувати життя пацієнтам, які до цього часу вважались приреченими. А Галині Степанівні ми всі бажаємо багато щасливих літ у домашньому затишку.

АрміяInform долучається до теплих побажань, які сьогодні звучали на адресу пацієнтки, а також висловлює щирі слова вдячності  військовим лікарям, які впевнено творять майбутнє військової медицини.

 

14
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram