ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні зафіксовано 11 411 випадок COVID-19, у ЗСУ хворіє 45 осіб

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Травня 2020, 9:35

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 2 травня в Україні 11411 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 279 летальних, 1498 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 550 нових випадків. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

На 07.00 2 травня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 45 осіб. Також за період пандемії одужали 30 осіб та 2 летальних випадки. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 299 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих три доби – 28 особи.

За минулу добу зареєстровано один новий випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Хворий військовослужбовець з Харківської області лікується вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнта задовільний, симптоми захворювання відсутні.

Аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Залишайтеся вдома.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Читайте нас в Telegram
Від російської атаки на Одещині постраждали восьмеро людей

Зранку 15 травня ворог вдарив по Одеському району ударними безпілотниками та балістичною ракетою.

Україна фіксує спроби росії більше втягнути Білорусь у війну — Володимир Зеленський
Україна фіксує спроби росії більше втягнути Білорусь у війну — Володимир Зеленський

Українська сторона продовжує фіксувати спроби росії глибше втягнути Білорусь у війну проти України.

Свідомий удар по автівках ООН: росіяни відверто хизуються атакою на гуманітарну місію в Херсоні
Свідомий удар по автівках ООН: росіяни відверто хизуються атакою на гуманітарну місію в Херсоні

Російські окупанти відкрито хизуються в соцмережах своїми атаками ударними БПЛА по автомобілях Управління ООН з координації гуманітарних справ у Херсоні.

«Діє хвилями, не дає підтягнути резерви»: поблизу Гуляйполя ворог атакував «бронею» та мотоциклами
«Діє хвилями, не дає підтягнути резерви»: поблизу Гуляйполя ворог атакував «бронею» та мотоциклами

Найбільш гаряче на Півдні було на Гуляйпільському напрямку — там відбулося 26 бойових зіткнень.

Росіяни готують ракетно-дронові удари по «центрах ухвалення рішень» України — Президент
Росіяни готують ракетно-дронові удари по «центрах ухвалення рішень» України — Президент

Фахівці ГУР МОУ здобули документи, які свідчать про підготовку росіян до нових ракетно-дронових ударів по Україні, зокрема по «центрах ухвалення рішень».

Алгоритм дій для визволених з полону захисників: роз’яснення від Міноборони
Алгоритм дій для визволених з полону захисників: роз’яснення від Міноборони

У Міністерстві оборони України нагадали алгоритм дій для військових після визволення з російського полону.

ВАКАНСІЇ
Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Бойовий медик взводу, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Бухгалтер

від 21000 до 22000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Офіцер (за напрямком правоохоронної діяльності)

від 20100 до 58000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Сержант-інструктор навчальної роти

від 25000 до 55000 грн

Раденськ, Херсонська область

Такелажник, військовослужбовець ЗСУ

від 20460 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

--- ---