ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветеранам війни, які захворіли на коронавірус, надають матеріальну допомогу

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Травня 2020, 15:06 1

Про це кореспонденту АрміяInform розповів заступник Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко.

– У Міністерстві у справах ветеранів України створений оперативний штаб з питань координації надання допомоги під час пандемії коронавірусної інфекції, який сьогодні здійснює моніторинг звернень ветеранів війни та членів сімей загиблих воїнів щодо задоволення їхніх життєвих потреб. Щодня  ми проводимо відеоконференцію, під час якої аналізуємо ситуацію у ветеранському середовищі, вивчаємо масштаби необхідної допомоги, – говорить Олексій Ілляшенко. – До нас надходять оперативні дані від міських голів та облдержадміністрацій з регіонів. Наразі близько 10  ветеранів війни мають захворювання на коронавірус.  Цим людям  допомагаємо матеріально. Кожному перерахували в середньому від 6 до 7  тисяч гривень допомоги.

Усі ветеранські організації  нині залучені для доставляння наборів з товарами першої потреби ветеранам з інвалідністю, які  не можуть переміщатися самостійно. В пакунках – продукти харчування, господарчі засоби та антисептики.

Мінветеранів підписало меморандум з Товариством Червоного Хреста України. Крім того, відкрили  окремий  спеціальний банківський рахунок для прийняття благодійної допомоги для підтримки ветеранів війни та членів сімей загиблих. Співпраця не обмежуватиметься лише боротьбою з коронавірусом. У планах також розшук зниклих безвісти під час війни, спільна робота з надання психосоціальної підтримки  ветеранам.

Нагадаємо, що за даними Мінветеранів, нині в Україні близько 380 тисяч учасників АТО/ООС, з яких 16 тисяч жінок.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Соціальний захист