ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Збройні Сили України отримали мультитести для діагностування соціально-небезпечних інфекцій

30 Квітня 2020

Санітарно-епідеміологічне управління Командування Медичних сил Збройних Сил України спільно з Міжнародною громадською організацією «Міжнародний інститут проблем ВІЛ/СНІДу і туберкульозу» продовжує реалізацію ефективної стратегії протидії соціально-небезпечним інфекціям серед особового складу Збройних Сил України, а саме інфекції, обумовленої вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), вірусами гепатитів В, С (ВГВ, ВГС). Про це повідомляє пресслужба відомства.
«Нещодавно було проведено перемовини із Головою правління МГО «Міжнародний інститут проблем ВІЛ/СНІДу і туберкульозу» доктором Еліотом Якобсом Перлманом щодо забезпечення Збройних Сил України мультитестами для проведення діагностики військовослужбовців на вищенаведені інфекції»,- йдеться в повідомленні.
Враховуючи тривалу та плідну співпрацю з військовими медиками доктор Еліот Якобс Перлман, прийняв позитивне рішення, завдяки якому сьогодні до санітарно-епідеміологічного управління Командування Медичних сил Збройних Сил України було доправлено 2000 одиниць мультитестів. Вони будуть розподілені серед військово-медичних госпіталів та медичних підрозділів військових частин, що задіяні у відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.
Командування Медичних сил дякує Міжнародній громадській організаціі «Міжнародний інститут проблем ВІЛ/СНІДу і туберкульозу» за допомогу.

Стежте за нами в Instagram
Новини