ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Замітки на полях війни» підкорюють «антивірусний» книжковий форум

22 Квітня 2020
«Замітки на полях війни» підкорюють «антивірусний» книжковий форум

Напередодні Всесвітнього дня книги і авторського права, який 23 квітня відзначає світова спільнота, українці мають змогу стати учасниками XVIIІ виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга-2020». Проходить вона досить незвично – у віртуальному форматі, у зв’язку з введенням в країні обмежувальних карантинних заходів.

Родзинкою запропонованої онлайн-виставки стала книга колишнього бійця 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади, учасника війни на сході України, захисника Донецького аеропорту (ДАП) Андрія Воробця (позивний «Воробей») «Замітки на полях війни». Минулого року саме вона просто «вистрелила» на миколаївському книжковому форумі й перемогла у номінації «Кращий літературний дебют». Воно й не дивно, адже всі двісті двадцять вісім сторінок автор від першої особи без художніх вкраплень описує події, учасником яких був сам. «Шлях в АТО», «Вихід з Ізваринського котла», «Оборона ДАП» – назви розділів не потребують додаткового пояснення. А ще на особливу увагу заслуговує і гра слів, що міститься у назві книжки. В одному слові «поля» у російській мові поєднується значення простору географічного і писемного, духовного, що натякає на різні періоди в житті письменника – до, під час і після війни.

Варто додати, що над книгою Андрій Воробець працював чотири роки. Ілюстрації та фото в ній зроблені ним самим та побратимами. Прізвища героїв у книзі замінені, а от позивні справжні.

Звісно, крім «Заміток на полях війни», на форумі також можна буде ознайомитися й з іншими виданнями, а це понад 100 нових книг миколаївських видавництв та видавничих центрів.

Тож кожен охочий до 30 квітня може відвідати змістовну «антивірусну» віртуальну книжкову екскурсію, яка зможе урізноманітнити життя на карантині.

Основний контент цьогорічної виставки розміщено на сайті Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького (www.niklib.com/home.ua).

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Публікації