ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ВМС США отримали новий атомний підводний човен

5 Квітня 2020

Військово-морські сили США прийняли до строю новий ударний атомний підводний човен USS Delaware (SSN 791) класу Вірджинія. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Navy Recognition.

«4 квітня 2020 року військово-морський флот США ввів в експлуатацію USS Delaware (SSN 791), 18-й ударний підводний човен класу «Вірджинія», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що через пандемію коронавірусу вперше в історії підводний човен був введений без урочистої церемонії. Однак, командування планує влаштувати святкування після закінчення карантину та зняття заборони на проведення масових заходів.

Підводний човен призначений для ведення протичовнової боротьби, знищення надводних кораблів, мінування ділянок, здійснення розвідки, а також для завдавання ракетних ударів. Судно виконуватиме завдання в Тихому океані і в прибережних водах США.

Довжина SSN 971 становить 115 м, осадка – 10,3 м, глибина занурення – понад 250 м, підводна швидкість понад 25 вузлів (46 км/год), термін служби без заміни ядерного палива – понад 30 років.

Контракт на будівництво човна був підписаний ще у 2008 році з компаніями Huntington Ingalls Industries і General Dynamics. USS Delaware стала 18-й човном класу «Вірджинія» у складі ВМС США.

 

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України