ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Віктор Ляшко пропонує внести зміни в організацію призову

24 Квітня 2020
Віктор Ляшко пропонує внести зміни в організацію призову

Про це розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі суспільно-політичного ток-шоу «Право на владу»  на одному з вітчизняних телеканалів. За його словами, у МОЗ щодня обговорюють на нарадах із силовими структурами України, зокрема Міністерством оборони, рішення щодо протидії коронавірусу. 

«Наразі ми працюємо постійно з Міністерством оборони так, як і з іншими силовими структурами. У нас відбуваються щоденні спільні наради, де ми проговорюємо і ухвалюємо рішення, які повинні впливати на епідемічну ситуацію в тих силових структурах і в оборонних структурах, які сьогодні несуть службу і захищають наші кордони», – розповів Віктор Ляшко.

Головний санітарний лікар України наголосив, що наразі людство зіткнулося зі значною епідемією, тому вкрай важливо зберегти боєздатність армії.

«У Міністерстві оборони є своя санітарно-епідеміологічна служба, яка була збережена, яка сьогодні працює і виконує свої функції. Але ми всі повинні розуміти, що ми живемо в період епідемії і значної епідемії, такої пандемії у світі не було, тому основне наше завдання, яке сьогодні є, – це зберегти, в тому числі, боєздатність нашої армії. Тому всі заходи, яких вживає сьогодні Міністерство оборони, зокрема для призову,  прораховують ризики. І допускатимуться люди до місць служіння, міст несення варти тільки після того, як вони пройдуть обсервацію і матимуть чітке підтвердження того, що вони не можуть занести збудник коронавірусної хвороби в місця дислокації Збройних Сил», – наголосив Віктор Ляшко.

Р.S.

Відповідно до чинного законодавства,  відповідальність за організацію та проведення призову на військову строкову службу покладена на місцеві органи влади. Наразі ніхто з представників призовних комісій, до яких зверталися наші кореспонденти, не відповіли, як буде організована така робота на місцях, оскільки письмових розпоряджень щодо такої вимоги ще не отримували. 

2
1
Читайте нас у Facebook
Новини