ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відеоуроки предмета «Захист України» дніпровські телеглядачі побачать уже наступного тижня

28 Квітня 2020
Відеоуроки предмета «Захист України» дніпровські телеглядачі побачать уже наступного тижня

Офіцери Дніпропетровського обласного ТЦК та СП записали відеоролик, у якому розповідають про переваги й умови вступу до вищих військових навчальних закладів і коледжів Міністерства оборони України. Це перший з десяти освітніх відеороликів з предмета «Захист України», що транслюватимуть на регіональному каналі в програмі «Домашка» та на інтернет-ресурсах. Про це повідомляє АрміяInform.

За словами офіцера відділу рекрутингу та комплектування Дніпропетровського обласного ТЦК та СП Андрія Шульги, у рамках дистанційного навчання учнів і студентів буде створено цикл програм, які розкажуть про життя українського війська, його історію та бойові традиції, сучасні розробки у сфері військового озброєння та техніки, перспективи військової кар’єри. Глядачі також отримають практичні поради, як поводитися у надзвичайних ситуаціях, надавати першу медичну допомогу тощо.

З першого випуску телеглядачі дізнаються, як одеські курсанти проходитимуть практику на американських катерах Island та які популярні цивільні спеціальності додатково здобудуть випускники військових вишів і коледжів.

– Ми пояснюємо молоді переваги й перспективи навчання у військових навчальних закладах, а також переваги проходження служби за контрактом. Робимо це з допомогою відеороликів – щоб це було наочно й у тій формі, до якої вони звикли. До цього проєкту також залучили представників Департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА, громадських організацій, козацтва та інших структур, дотичних до військово-патріотичного виховання, – зазначив Андрій Шульга.

Як повідомив офіцер, для нього й інших представників відділу рекрутингу це – новий досвід і нова форма спілкування з молоддю, адже зазвичай доводиться працювати з живою аудиторією. Проте в умовах карантину це не можливо, тому телевізійний формат – хороша нагода донести інформацію до молодих людей, а інтернет дає змогу знайти зворотний зв’язок і відповісти на питання.

Перший з 10 освітніх відеороликів із предмета «Захист України» глядачі побачать уже наступного тижня.

6
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Публікації