ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Штабні навчання за процедурами НАТО вперше проведені в морській піхоті

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Квітня 2020, 18:48

Ще не надійшли зміни в керівні бойові документи, а з окремою бригадою морської піхоти вже розпочалися двоступеневі командно-штабні навчання. Особливість цих навчань в тому, що їх проводять за процедурами збройних сил країн-членів НАТО. Зокрема, відпрацьовується завдання з управління підрозділами бригади морської піхоти в складі тактичного морського десанту на ізольованій місцевості.

Навчання тривають з використанням інтеграційної платформи ЗС України «Дельта», а також сучасних радіостанцій типу Harrisі   відеоконференцзв’язку.

Важливо, що перед цим бригада пройшла курс вишколу в Національному університеті оборони України імені Черняховського та на базі міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів за участю іноземних інструкторів у  межах навчально-тренувальної місії Operation UNIFIER.

Головна увага під час навчань приділяється вдосконаленню практичних навичок військовослужбовців окремої бригади морської піхоти у виконанні функціональних обов’язків, безпосереднє управління підрозділами в процесі виконання ними бойових завдань.

Слід зауважити, що всі заходи відбуваються з належним дотриманням протиепідеміологічних вимог із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram