ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Санітарний катер «Сокаль» підготовлено для боротьби з коронавірусом

13 Квітня 2020
Санітарний катер «Сокаль» підготовлено для боротьби з коронавірусом

Санітарний катер «Сокаль» призначений для пошуку, евакуації та порятунку постраждалих у морі. У своєму проєкті він розділений на медичну частину і частину, де знаходиться екіпаж. То ж з огляду на сьогоднішню ситуацію із захворюванням на коронавірус  у разі необхідності на катері можна буде розмістити певну кількість хворих.

На території Практичної гавані знаходиться чимало кораблів. Для того, щоб обмежити пересування хворого за КПП військової частини та його контактування зі здоровими людьми,  було ухвалене рішення у разі потреби для ізоляції інфікованих використовувати санітарний катер «Сокаль». Після прибуття хворого на борт цього судна буде проведено його огляд, забір необхідних зразків для аналізів. На основі даних медичні працівники приймуть рішення про подальшу тактику його лікування, госпіталізацію чи ізоляцію.

Довідково: на «Сокалі» є два ізолятори, один з яких загальний, а інший для  тяжких хворих. Він обладнаний  душовими кабінами, операційною, де можна проводити лікувальні процедури, приладами, які фіксують пульс, тиск, температуру. Катер забезпечено дезінфекційними засобами, а також всіма необхідними медикаментами для надання допомоги. Для того, щоб екіпаж та хворі не ходили на загальний камбуз, на борту організовано відповідне харчування.

10

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Військова медицина, Новини