ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Німеччина виділить Україні 25,5 млн євро на будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб

22 Квітня 2020

Кабінет Міністрів України схвалив угоду із Урядом Федеративної Республіки Німеччина щодо співробітництва в рамках реалізації проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб».

Про це повідомляє Урядовий портал.

Згідно з Угодою 25,5 млн євро передбачено направити на реалізацію проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». Мета проєкту − забезпечення житловими приміщеннями громадян України, які були вимушені покинути свої домівки через збройну агресію Російської Федерації.

Уповноваженим підписати Угоду з боку України визначено Віцепрем’єр-міністра України − Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова.

– Ми намагаємося робити все, аби в бюджеті України були передбачені кошти на підтримку наших громадян, які вимушені були покинути свої домівки в Донецькій та Луганській областях, у Криму через дії РФ. Незважаючи на «карантинні» скорочення бюджетних видатків по інших міністерствах, за результатами секвестру нам було збережено 20 млн грн для співфінансування на придбання житла для ВПО та 20 млн грн на компенсацію за зруйноване через збройну агресію Російської Федерації житло. Підтримка наших іноземних партнерів, особливо в питаннях, пов’язаних зі збройною агресією Росії, є дуже важливою для нас, ми високо це цінуємо, − наголосив Віцепрем’єр-міністр Олексій Резніков.

Підготувала Тетяна Рубан

Читайте нас в Telegram
Новини