ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Авіаносець ВМС США попросив про допомогу через спалах коронавірусу на борту

1 Квітня 2020, 10:41

Понад 100 американських військових моряків захворіли на коронавірусну інфекцію на борту авіаносця «Теодор Рузвельт», який нині перебуває на стоянці на острові Гуам (володіння США в Тихому океані). Про це повідомляє  New York Times.

Капітан авіаносця Бретт Крозьє написав до Пентагону лист із проханням про термінову допомогу для порятунку екіпажу, який складається з понад 4000 осіб.

«Ми не на війні. Моряки не мають гинути. Якщо ми не будемо діяти зараз, то не зможемо належним чином подбати про наш найнадійніший актив – наших моряків», – написав капітан у рапорті. Бретт Крозьє вважає за необхідне помістити на карантин майже весь екіпаж, але наголошує, що в невеликих каютах, де живуть моряки, ізоляція хворих неможлива.

Проблема на борту «Теодора Рузвельта», як зазначає New York Times, висвітлює головну дилему, що стоїть нині перед військовими: вищі посадові особи, які витратили роки на те, щоб зробити готовність до наступної війни пріоритетом, тепер виявляють, що підтримка цієї готовності під час пандемії може поставити під загрозу здоров’я і навіть життя військовослужбовців.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України