ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відеоуроки предмета «Захист України» дніпровські телеглядачі побачать уже наступного тижня

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Квітня 2020, 17:15

Офіцери Дніпропетровського обласного ТЦК та СП записали відеоролик, у якому розповідають про переваги й умови вступу до вищих військових навчальних закладів і коледжів Міністерства оборони України. Це перший з десяти освітніх відеороликів з предмета «Захист України», що транслюватимуть на регіональному каналі в програмі «Домашка» та на інтернет-ресурсах. Про це повідомляє АрміяInform.

За словами офіцера відділу рекрутингу та комплектування Дніпропетровського обласного ТЦК та СП Андрія Шульги, у рамках дистанційного навчання учнів і студентів буде створено цикл програм, які розкажуть про життя українського війська, його історію та бойові традиції, сучасні розробки у сфері військового озброєння та техніки, перспективи військової кар’єри. Глядачі також отримають практичні поради, як поводитися у надзвичайних ситуаціях, надавати першу медичну допомогу тощо.

З першого випуску телеглядачі дізнаються, як одеські курсанти проходитимуть практику на американських катерах Island та які популярні цивільні спеціальності додатково здобудуть випускники військових вишів і коледжів.

– Ми пояснюємо молоді переваги й перспективи навчання у військових навчальних закладах, а також переваги проходження служби за контрактом. Робимо це з допомогою відеороликів – щоб це було наочно й у тій формі, до якої вони звикли. До цього проєкту також залучили представників Департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА, громадських організацій, козацтва та інших структур, дотичних до військово-патріотичного виховання, – зазначив Андрій Шульга.

Як повідомив офіцер, для нього й інших представників відділу рекрутингу це – новий досвід і нова форма спілкування з молоддю, адже зазвичай доводиться працювати з живою аудиторією. Проте в умовах карантину це не можливо, тому телевізійний формат – хороша нагода донести інформацію до молодих людей, а інтернет дає змогу знайти зворотний зв’язок і відповісти на питання.

Перший з 10 освітніх відеороликів із предмета «Захист України» глядачі побачать уже наступного тижня.

7
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram