ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Україна намагається зробити Чорнобильську зону максимально безпечною, – МЗС

Новини
26 Квітня 2020, 12:00
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Україна щодня стикається з багатьма викликами, пов’язаними з управлінням Зоною відчуження

У МЗС України наголошують, що не дивлячись на різні проблеми в країні докладають максимум зусиль для перетворення Чорнобильської зони на безпечну територію. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Міністерства закордонних справ (МЗС) України.

У заяві говориться, що Україна щодня стикається з багатьма викликами, пов’язаними з управлінням Зоною відчуження та чорнобильською проблематикою загалом. Однак країна успішно бореться із наслідками аварії та докладає максимум зусиль для перетворення Чорнобильської зони в безпечну територію, додали в МЗС.

В Україні цінують спільну роботу з надійними партнерами, такими як ООН, МАГАТЕ, ЄБРР, Європейська комісія, НАТО, а також багатьма державами, над реалізацією міжнародних проектів, спрямованих на подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Також на своїй сторінці у Facebook Володимир Зеленський назвав катастрофу лихом планетарного масштабу, який має стати пересторогою на майбутнє.


Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі
Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду справу військовослужбовця зс рф, який обвинувачується у вчиненні сексуального насильства.

Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби
Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби

Повідомлено про підозру двом суддям Конотопського міськрайонного суду Сумської області, двом адвокататам та військовозобов’язаному.

Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей
Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Діловод служби пального та мастильних матеріалів

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

WorkUa Оператор засобів РЕБ в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

WorkUa Військовий психолог

від 21000 до 30000 грн

Харків

Військова частина 3005 НГУ

WorkUa Начальник групи цивільно-військового співробітництва

від 60000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Начальник медичного пункту

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Olx Начальник електpостанції, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область