ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кримське: за 300 метрів від ворога

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Квітня 2020, 11:36

Поблизу населеного пункту Кримське, що на Луганщині, противник не припиняє провокативні обстріли позицій Об’єднаних сил. Українські військові, як самі кажуть, дають адекватну відповідь із дозволеного озброєння. «Головне – постійно стежити за діями ворога та не дати йому пройти, адже відстань до позицій окупантів тут становить близько трьохсот метрів». Про це повідомляє АрміяInform.

– Ситуація стабільно напружена. В темний час доби вони часто б’ють з автоматичних гранатометів і мінометів. Сьогодні дорогою до нас, гадаю, ви чули, що обстріли бувають і вранці, – розповідає один із захисників цієї позиції Сергій. – Коли били з великокаліберних кулеметів, ми зайняли вогневі позиції й вогнем у відповідь придушили їхню активність.

Помітно активізувався противник з появою «зеленки» – приховувати свої переміщення за густою рослинністю набагато легше. Те, що з того боку стоять російські війська, вже давно не викликає ні в кого сумнівів.

– Там є приїжджі з Російської Федерації. Простий шахтар не може вести прицільний вогонь з артилерійських систем. На тому боці професійні військові, – зазначив боєць на ім’я Руслан.

Однак українські воїни переконують, що бойовий дух на висоті, а ситуація контрольована.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Новини