ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Пожежі не загрожують критичним об’єктам у Чорнобильській зоні – Шмигаль

Новини
21 Квітня 2020, 19:00
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Загрози для критичних об’єктів у зоні відчуження немає, там продовжується локалізація трьох осередків тління пеньків, залишків деревини та двох торф’яників.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram, повідомляє Укрінформ

“У Зоні відчуження вчора ліквідована пожежа поблизу с. Корогод. Сьогодні продовжується локалізація трьох осередків тління пеньків, залишків деревини та двох торф’яників в осередках пройдених вогнем. Хочу підкреслити, що загрози для критичних об’єктів Зони відчуження немає. Дякую рятувальникам за злагоджену роботу”, – зазначив глава уряду.

Також, за його словами, у Житомирській області протягом двох останніх діб локалізовано три осередки пожеж, наразі рятувальники допомагають працівникам лісгоспів гасити окремі осередки тління трав’яного настилу, пеньків та деревини.

Денис Шмигаль запевнив, що ситуація з ліквідацією пожеж в Україні “поступово нормалізується”. Прем’єр-міністр поінформував, що до гасіння пожеж у Житомирській та Київській областях залучено понад 2300 осіб та більш ніж 460 одиниць техніки.


«Завжди хотіла керувати бомбером»: у 125 бригаді розповіли історію операторки Heavy Shot
«Завжди хотіла керувати бомбером»: у 125 бригаді розповіли історію операторки Heavy Shot

Військовослужбовиця на позивний «Циганча» пройшла шлях від операторки FPV до пілотеси важкого бомбера Heavy Shot у 125-й бригаді.

Паливна криза накрила росію: дефіцит охопив уже 38 регіонів
Паливна криза накрила росію: дефіцит охопив уже 38 регіонів

Через втрату значної частини переробних потужностей у десятках регіонів країни-агресора вже запровадили ліміти на продаж пального.

Трансфер до Молдови за $130 тисяч: прикордонники зірвали масштабну схему переправлення
Трансфер до Молдови за $130 тисяч: прикордонники зірвали масштабну схему переправлення

На Одещині прикордонники запобігли спробі незаконного переправлення 13 осіб через державний кордон.

Всіх окупантів ліквідовано: НРК з кулеметами успішно штурмували ворожу позицію
Всіх окупантів ліквідовано: НРК з кулеметами успішно штурмували ворожу позицію

Стрімкий розвиток безпілотних технологій вже зараз дозволяє Силам оборони захоплювати ворожі позиції без залучення піхоти.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Верховина

Косівський РТЦК та СП

Olx Кулеметник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Електрик, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Кухар (ЗСУ)

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП