ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У спеціалізованих підрозділах Сухопутних Військ ЗСУ тривають роботи з надання допомоги працівникам лісгоспів, які гасять лісові пожежі на території країни

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Квітня 2020, 12:03 0

У спеціалізованих підрозділах Сухопутних Військ Збройних Сил України станом на 10 год 18 квітня 2019 року тривають роботи з надання допомоги працівникам лісгоспів, які гасять лісові пожежі на території країни.

Усі загоряння виникли 16 квітня. Суха та вітряна погода ускладнила ліквідацію поширення вогню, тому глава ДСНС Микола Чечоткін звернувся до керівництва ЗСУ з проханням допомогти рятувальникам загасити лісові пожежі у Житомирській області та Зоні відчуження…

За рішенням командувача Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Олександра Сирського 17 квітня 2020 року на допомогу пожежникам було направлено важку інженерну техніку (БАТ-2 – 5 одиниць та ІМР-2 – 1 одиниця) разом з військовими екіпажами.

На данний час військовослужбовці працюють над локалізацією пожежі на визначених ділянках. Загрози для критичних об’єктів немає.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини