ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як ракетники техніку обслуговують

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Квітня 2020, 18:46

У ракетній бригаді «Свята Варвара» Сухопутних військ Збройних Сил України, яка дислокується на Хмельниччині, триває планове сезонне технічне обслуговування озброєння і військової техніки, що зумовлено переходом до літнього режиму експлуатації.

– Щоденно перед початком робіт на техніці проводиться інструктаж із заходів безпеки, – розповів начальник автомобільної служби майор Олександр Мацієвський, який особисто контролює виконання робіт. – Через введення карантинних заходів усі військовослужбовці працюють у медичних масках, роботи виконують з максимальним дотриманням відповідної дистанції. Під час сезонних робіт ми зосереджуємо увагу не лише на зовнішньому вигляді, комплектності та справності автомобілів, але й на знанні та виконанні водіями своїх обов’язків, наявності відповідних документів, порядку та якості проведення сезонного технічного обслуговування.

Варто підкреслити, що значна частина техніки бригади пройшла випробування в районі проведення АТО і ООС та продовжує виконувати поставлені завдання з охороні та оборони України, тож питання її справності є принципово важливим.

Особлива увага під час сезонного технічного обслуговування приділяється техніці, призначеній для перевезення особового складу, небезпечних вантажів, пожежній та основним зразкам озброєння. Перевіряється готовність систем протипожежного захисту та засобів пожежогасіння як на зразках ОВТ, так і у сховищах та паркових приміщеннях.

Загалом заходи сезонного технічного обслуговування проводять на більше ніж трьох сотнях одиниць озброєння і військової техніки. Тривають роботи у парках, сховищах, гаражах (на стоянках) військової частини.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook