ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У небо піднялися бомбардувальники Су-24М

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Квітня 2020, 17:51 1

 Перша декада квітня виявилася надзвичайно насиченою для особового складу бригади тактичної авіації імені Петра Франка. Попри те, що в державі – надзвичайна ситуація та карантинні обмеження,  інтенсивна бойова підготовка відбувається щотижня. З початку місяця авіатори відлітали щонайменше чотири льотні зміни.

Звісно, режим надзвичайної ситуації, який впроваджено в країні у зв’язку з пандемією, вніс у службу авіаторів деякі зміни. За словами заступника командира бригади з МПЗ підполковника Ігоря Білана, польоти відбувалися у чіткій відповідності до всіх керівних документів та із дотриманням умов карантину.

– Акцент – на дотриманні всіх рекомендацій щодо засобів захисту, дезінфекції та гігієни, а також до умов підготовки льотчиків і штурманів до польоту, утриманні в чистоті засобів висотного спорядження, як-от шоломи та маски, – зазначив підполковник Ігор Білан.

Під час чергових льотних змін екіпажі бомбардувальників Су-24М та розвідників Су-24МР відновлювали навички з техніки пілотування, навігації і бойового застосування за різних метеорологічних умов вдень і вночі. Зокрема, пара Су-24М здійснила польоти та бомбометання на авіаційному полігоні.

 

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Навчання та тренування, Новини