ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Епідеміологічна обстановка в Збройних Силах України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Квітня 2020, 10:56

На 07.00 8 квітня в Збройних Силах України зареєстровано 5 випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, з них 1 летальний. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України у Фейсбук.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) — 118 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі 3 доби — 19 осіб.
Новий випадок захворювання підтверджено у військовослужбовця Київського гарнізону, що з 03.04 знаходився на самоізоляції у зв’язку із контактом з хворою особою. Наразі стан здоров’я військовослужбовця задовільний. Він проходить лікування у домашніх умовах під наглядом медичної служби. Особи що контактували з даним військовим перебувають на самоізоляції.

Аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Читайте нас у Facebook
Корабель з БК та засоби ППО: безпілотники СБС уразили низку важливих ворожих цілей
Корабель з БК та засоби ППО: безпілотники СБС уразили низку важливих ворожих цілей

Українські БПЛА завдали серії ударів по засобах протиповітряної оборони, логістичних об’єктах та місцях дислокації особового складу противника.

Повернулися оборонці Маріуполя, які 4 роки були в полоні: деталі першого етапу обміну «1000 на 1000»
Повернулися оборонці Маріуполя, які 4 роки були в полоні: деталі першого етапу обміну «1000 на 1000»

Під час першого етапу обміну полоненими «1000 на 1000» відповідно до домовленостей, досягнутих за посередництва США, з полону рф повернулися 205 оборонців.

Перший етап обміну 1000 на 1000: з російського полону повернулися 205 українців
Перший етап обміну 1000 на 1000: з російського полону повернулися 205 українців

Сьогодні з російського полону повернулися 205 українців.

СБС уразили в Єйську ворожий літак-амфібію «Альтаир» та гвинтокрил Ка-27
СБС уразили в Єйську ворожий літак-амфібію «Альтаир» та гвинтокрил Ка-27

Підрозділи Сил безпілотних завдали удару по російській авіації в Єйську Краснодарського краю рф.

У Києві Президент вшанував пам’ять загиблих на місці зруйнованого унаслідок удару рф будинку
У Києві Президент вшанував пам’ять загиблих на місці зруйнованого унаслідок удару рф будинку

У Києві Президент Володимир Зеленський вшанував пам’ять загиблих на місці будинку, зруйнованого внаслідок удару російської ракети 14 травня.

«Дорозкопувався»: «узкій» археолог отримав підозру у воєнному злочині
«Дорозкопувався»: «узкій» археолог отримав підозру у воєнному злочині

Прокуратура АР Крим і міста Севастополя 7 травня 2026 року повідомила про підозру за ст. 438 КК України російському археологу.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Стрілець-регулювальник у комендантське відділення

від 20000 до 120000 грн

Ковель

Центр рекрутингу української армії

Хірург абдомінальний, торакальний

від 21000 до 121000 грн

Чернігів

Військова частина А2167

Оператор протитанкового відділення, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Головний спеціаліст, юрист

від 15000 до 15000 грн

Шепетівка

Шепетівський РТЦК та СП

Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення

від 26000 до 126000 грн

Львів, Львівська область

--- ---