ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Як одеські курсанти на обсервації перебувають

Новини Репортажі з місця подій
6 Квітня 2020, 18:12
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Упродовж двох тижнів 46 курсантів Військової академії (м. Одеса) факультету підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ перебуватимуть в нещодавно збудованій за стандартами НАТО казармі центру забезпечення навчального процесу. Причина такого рішення проста – хлопці повернулись із навчальної практики, що тривала у військових частинах різних областей України, зокрема й у тих, де спостерігається підвищений зріст захворюваності на COVID-19.

У курсантів, що перебувають на обсервації, ознак нетипових вірусних інфекцій не виявлено. Молоді десантники почуваються добре, тож щодня здійснюють практичні вправи з вогневої і тактичної підготовки на полігоні «Чабанка», займаються самопідготовкою на базі навчального центру.

Зі старшокурсниками проведено інструктаж, як поводитись в умовах карантину.

− Ми перебували на посиленій підготовці в Житомирі. Після завершення практики за розпорядженням відбули в місце постійної дислокації в Одесу. Але в саму Військову академію не поїхали, бо повернулись з міста, де були випадки зараження на коронавірусну інфекцію, − розповідає курсант Андрій Кирсан. – Нас розміщено на двотижневий карантин у центрі забезпечення навчального процесу, де ми, перебуваючи в ізоляції, продовжуємо навчання. Усе за розкладом: зарядка, сніданок, заняття, обід, самопідготовка.

В обсервації курсанти не ізольовані як у лазаретах, а продовжують навчальний процес: не гаючи часу, відпрацьовують елементи бойової підготовки на загальновійськовому полігоні «Чабанка».

Під час занять з вогневої підготовки майбутні десантники поділені на групи до десяти чоловік. Поки перша виконує практичні вправи зі стрільби, друга опановує тактичну медицину, а третя відшліфовує положення під час стрільби з коліна. Навчальний процес має бути безперервним.

Фото Денис Єщенко

Кореспондент АрміяInform

Вісім годин вивозили загиблого побратима: під Оріховим НРК допоміг евакуювати тіло бійця
Вісім годин вивозили загиблого побратима: під Оріховим НРК допоміг евакуювати тіло бійця

Бійці роти безпілотних наземних систем «Асгард» 153-ї механізованої бригади евакуювали з поля бою загиблого побратима на Оріхівському напрямку.

Кінець світла: за 3 останні доби уражено 12 енерговузлів на окупованих територіях
Кінець світла: за 3 останні доби уражено 12 енерговузлів на окупованих територіях

В межах виконання безстрокової операції СБС по Криму та іншим тимчасово окупованим територіям за останні 72 години було уражено 12 енергетичних об’єктів.

Маневр і ще маневр: наш бомбер зміг втекти від російського перехоплювача
Маневр і ще маневр: наш бомбер зміг втекти від російського перехоплювача

Оператори безпілотного підрозділу Lasar’s Group Нацгвардії показали приклад майстерності і змогли врятувати свою техніку від ворога.

Ворог найбільше атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог найбільше атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 69 разів атакував позиції Сил оборони, у тому числі 20 разів на Слов’янському напрямку.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Бойовий медик

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

RobotaUa Парашутист, укладальник парашутів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 30000 грн

Сарата

Державна прикордонна служба України

WorkUa Офіцер (за напрямком правоохоронної діяльності)

від 20100 до 58000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

RobotaUa Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Стрілець

від 20100 до 120000 грн

Дніпро

108 ОБр Сил ТрО

ПУБЛІКАЦІЇ