ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Поки команда Нескорених тренується вдома, оргкомітет планує подальші кроки

Прочитаєте за: 3 хв. 4 Квітня 2020, 15:31

Нам відомо, що організаційна рада «Ігор нескорених – 2020» перенесла міжнародні спортивні змагання на наступний рік через пандемію коронавірусної хвороби. Кореспонденту АрміяInform вдалося дізнатись, як готується наша команда під час карантину та які подальші кроки у спортивній реабілітації планують запровадити впродовж року.

Днями відбулась онлайн-конференція за участю представників Міністерства у справах ветеранів України, учасників збірної та їхніх тренерів, оргкомітету Invictus Team Ukraine та StratCom Ukraine, а також благодійного фонду «Повернись живим». Мова йшла про майбутні плани на наступний рік, емоційний та фізичний стан українських Нескорених та плани тренувань під час пандемії.

Оксана Горбач: «Цей рік нам тільки допоможе підвищити усі ці показники і в наступний рік ми зайдемо підготовленими та з хорошим настроєм».

Директор Центру стратегічних комунікацій StratСom Ukraine, координатор проєкту «Ігри нескорених» в Україні Оксана Горбач повідомила, що всі заплановані заходи на 2020–2021 рр. поділені на дві складові: перша — це фізична підготовка за індивідуальними програмами до Ігор під пильним контролем тренерів, а друга  — проведення декількох змагань. Тренерський склад наголошує, що такий підхід дасть змогу відчути учаснику відповідний психологічний настрій, що є важливим елементом перед масштабними Іграми та, звісно, покращити фізичний та емоційний стан.

— Про всі майбутні заходи стане відомо ближче до кінця карантинного періоду. Проте, щодо цих самих змагань. У нас їх існує три види: регіональні, національні та міжнародні. Як тільки завершиться карантин, і пандемія у нашій країні буде переможена, ми і далі продовжуватимемо цей рух. До прикладу, у Львові плануємо продовжити проведення заходів серед ветеранів зі стрільби з лука, так само, як і для аматорів цієї справи, — розповіла Оксана Горбач, — щодо змагання національного рівня, то «Звитягу нескорених» ще не скасували — це захід для ветеранів АТО, який утворений за принципом програми «Ігор нескорених», і поки що запланований на 28 червня, — додала керівник проєкту.

А щодо міжнародних змагань, наша збірна була запрошена на відбіркові тури для участі в американських змаганнях з баскетболу на візках, які мали відбутися 16–28 березня в Лас-Вегасі. Оргкомітет Ігор у сподіваннях, що «невизначений» термін перенесення змагань припаде на літо.

Оксана Горбач: «Так, «Ігри нескорених» перенесені, але нічого не зміниться в планах підготовки до них. Ми не зменшуємо обертів, продовжуємо плідно працювати та готуватися. Ми просто перенесли дату в календарі на рік. Наша мета — щоб національна команда наших Нескорених у 2021 рік зайшла в прекрасному настрої, добре підготовленою як морально, так і фізично!»

Замість спортивного інвентаря — бронежилет та бутлі з водою

Команда Invictus Games Team Ukraine: «Ми тренуємось удома»

Національна збірна чітко користується загальною інструкцією Уряду та МОЗ України. Кожен учасник збірної перебуває на самоізоляції та самостійно займається фізичними вправами.

— Завдяки діджиталізації учасники щодня надсилають своїм тренерам відеозвіти власних тренувань. Зі свого боку наставники коригують їх дистанційно. Більшість із Нескорених замість спортивного інвентаря для фізичного навантаження використовують навіть свої бронежилети чи бутлі з водою, — розповіла Оксана Горбач.

За словами координаторки проєкту, такий підхід надихнув Invictus Team та організаторів створити мініпроєкт в Instagram для ветеранів і всіх охочих доєднатися до дистанційних карантинних онлайн-тренувань вдома. Тож, слідкуйте за оновленнями підготовки національної збірної Нескорених.

4
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook