У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Дуже потрібний і своєчасний подарунок зробили своїм підшефним військовослужбовцям окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка волонтери. Вони доставили безпосередньо на передову 200 літрів дезінфекційного розчину та захисні маски для воїнів, які виконують бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил.
У зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу COVID-19 на наших захисників нині лягло подвійне навантаження: вони повинні в цілодобовому режимі нести службу й давати жорстку відсіч російським агресорам. Водночас їм треба не допустити, щоб інфекція створила загрозу життю та здоров’ю особового складу бригади й завадила виконанню бойових завдань. Добре, коли поруч є перевірені часом надійні друзі.
Як розповіла кореспонденту АрміяInform пресофіцер Лідія Василенко, від самого початку війни поряд з бригадою завжди є ті, хто першими допомагають у складних ситуаціях. Волонтери вже не вперше приходять їм на допомогу. У різний час вони допомагали розв’язувати різні злободенні питання.
І цього разу підтримка небайдужих людей, зокрема Сергія Тахмазова, допомогла розв’язати нагальну проблему із забезпеченням особового складу індивідуальними захисними та дезінфекційними засобами для оброблення шкіри рук і поверхонь. Усе це волонтери закупили за власні кошти. Завдяки цим небайдужим людям сьогодні підрозділи повною мірою забезпечені деззасобами. Командування та особовий склад мотопіхотної бригади щиро дякує волонтерам за допомогу!
Фото Пресслужби 57-ї ОМПБр
На Тернопільщині викрито 37-річного підполковника, який за гроші обіцяв зняти військовозобов’язаного з розшуку.
Начальник привідної радіостанції навчального вузла зв’язку
від 21000 до 121000 грн
Васильків, Київська область
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…