Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…
До 6 квітня триває збір заявок на навчання у 15 начальних закладах країни, які погодилися долучити до навчальних програм професійну перепідготовку військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей. Проєкт розпочне роботу в онлайн-режимі та перейде до реалізації офлайн-заходів одразу після зняття в Україні карантину.
Навчання триватиме за підтримки українсько-норвезького проєкту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні. Інтеграція моделі проєкту «Норвегія – Україна» в державну систему», який фінансує Міністерство закордонних справ Норвегії. Координатором в Україні є Міжнародний фонд соціальної адаптації.
Нагадаємо, що між Міністерством закордонних справ Норвегії та NORD Університетом вже підписаний договір на реалізацію нового трирічного етапу проєкту «Україна − Норвегія» на період 2020−2022 роки.
Його стратегія має на меті надання допомоги в напрямку професійної перепідготовки, соціальної адаптації й сприяння у працевлаштуванні звільненим військовим, ветеранам та членам їхніх сімей і членам сімей загиблих.
− Проєкт передбачає органiзацiю професiйної перепiдготовки учасникiв на базi вищих навчальних закладiв України в обсязi 500 академiчних годин, тренiнги, консультацiї і стажувань на пiдприємствах із метою правової, психологiчної адаптацiї та сприяння у працевлаштуванні. Додатково передбачена допомога учасникам проєкту, які бажають відкрити власний (сімейний) бізнес, шляхом організації додаткових консультацiй, розробки бізнес-планів, пошуку джерел фінансування, − зазначив у зверненні до українських організацій-виконавців проєкту «Україна − Норвегія» в Україні президент МФСА Володимир Рубцов.
Також він окремо наголосив на необхідності під час весняного семестру 2020 року, який відбудеться у 15 містах України, суворо дотримуватися всіх вимог чинних постанов та наказів, які стосуються дотримання заходів безпеки для запобігання розповсюдження хвороби COVID – 19.
Нагадаємо, що подати заявку на навчання можуть:
− військовослужбовці ЗСУ та інших військових формувань, які звільняються в поточному році;
− військовослужбовці ЗСУ й інших військових формувань, які звільнені з військової служби протягом останніх трьох років і які мають стаж служби не менше ніж 10 років;
− учасники бойових дій та ветерани військової служби, статус яких закріплений відповідно до чинного законодавства;
− члени сімей (чоловік /дружина) вище перелічених категорій.
− члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік / дружина).
Термін навчання – від 3 до 3, 5 місяців. Для учасників АТО/ООС та членів їхніх родин – навчання безкоштовне.
@armyinformcomua
У день, коли країна святкувала Незалежність, він прийшов до ТЦК. А вже за кілька місяців самотужки рятував побратимів під вогнем у згорілому бліндажі. Це історія стрільця-санітара «Матроса» з 100-ї окремої механізованої бригади.
Спецпризначенці 3-го окремого загону ЦСП «Омега» пройшли курс висотно-штурмової підготовки, під час якого відпрацювали сценарії звільнення захоплених будівель, порятунку заручників та знешкодження злочинців.
Нацгвардієць Сергій Штапура увійшов в історію, ставши першим українським військовим, який здійснив церемоніальну першу подачу перед матчем Головної ліги бейсболу (MLB) у США.
Під Покровськом спроба маневру російського окупанта на мотоциклі завершилася контактом з невибуховими загородженнями, які встановила 70 Окрема бригада підтримки.
Російський загарбник настільки невдало вибрав момент, щоб виповзти зі свого укриття, що одразу став здобиччю українського бомбера.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що за результатами його зустрічі з Прем’єр-міністром Канади Марком Карні Україна отримає понад 4 мільярди доларів нової військової та фінансової допомоги.
від 20000 до 50000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)
від 21000 до 25000 грн
Охтирка
Східне відділення комплектування Національної гвардії України (м.Харків)
Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…