ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українсько-норвезький проєкт розпочне роботу в онлайн-режимі

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Квітня 2020, 17:36 0

До 6 квітня триває збір заявок на навчання у 15 начальних закладах країни, які погодилися долучити до навчальних програм професійну перепідготовку військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей. Проєкт розпочне роботу в онлайн-режимі та перейде до реалізації офлайн-заходів одразу після зняття в Україні карантину.

Навчання триватиме за підтримки українсько-норвезького проєкту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні. Інтеграція моделі проєкту «Норвегія – Україна» в державну систему», який фінансує Міністерство закордонних справ Норвегії. Координатором в Україні є Міжнародний фонд соціальної адаптації.

Нагадаємо, що між Міністерством закордонних справ Норвегії та NORD Університетом вже підписаний договір на реалізацію нового трирічного етапу проєкту «Україна − Норвегія» на період 2020−2022 роки.

Його стратегія має на меті надання допомоги в напрямку професійної перепідготовки, соціальної адаптації й сприяння у працевлаштуванні звільненим військовим, ветеранам та членам їхніх сімей і членам сімей загиблих.

−         Проєкт передбачає органiзацiю професiйної перепiдготовки учасникiв на базi вищих навчальних закладiв України в обсязi 500 академiчних годин, тренiнги, консультацiї і стажувань на пiдприємствах із метою правової, психологiчної адаптацiї та сприяння у працевлаштуванні. Додатково передбачена допомога учасникам проєкту, які бажають відкрити власний (сімейний) бізнес, шляхом організації додаткових консультацiй, розробки бізнес-планів, пошуку джерел фінансування, − зазначив у зверненні до українських організацій-виконавців проєкту «Україна − Норвегія» в Україні президент МФСА Володимир Рубцов.

Також він окремо наголосив на необхідності під час весняного семестру 2020 року, який відбудеться у 15 містах України, суворо дотримуватися всіх вимог чинних постанов та наказів, які стосуються дотримання заходів безпеки для запобігання розповсюдження хвороби COVID – 19.

Нагадаємо, що подати заявку на навчання можуть:

−         військовослужбовці ЗСУ та інших військових формувань, які звільняються в поточному році;

−         військовослужбовці ЗСУ й інших військових формувань, які звільнені з військової служби протягом останніх трьох років і які мають стаж служби не менше ніж 10 років;

− учасники бойових дій та ветерани військової служби, статус яких закріплений відповідно до чинного законодавства;

−         члени сімей (чоловік /дружина) вище перелічених категорій.

−         члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік / дружина).

Термін навчання – від 3 до 3, 5 місяців. Для учасників АТО/ООС та членів їхніх родин – навчання безкоштовне.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook