ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підготовка мисливців на панцирники буде першокласною

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Квітня 2020, 12:47 1

Як повідомляла АрміяInform, на базі 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочала роботу Школа протитанкової артилерії. Готуватимуть тут фахівців-протитанкістів за сімома спеціальностями. Докладно про це розповів тимчасовий виконувач обов’язків начальника Школи протитанкової артилерії майор Микола Ханас.

– Раніше на базі Школи підготовки фахівців протитанкових ракетних комплексів, яка стала основою для нового навчального закладу, ми готували спеціалістів для ПТРК «Стугна» та «Корсар». Нині спектр спеціальностей розширено. Готуватимемо і штатні розрахунки (обслуги) переносних ПТРК «Фагот» і «Метис», рухомих (самохідних) протитанкових керованих ракетних комплексів «Конкурс» і «Штурм-С», а також протитанкової гармати МТ-12 «Рапіра», – розповів офіцер.

Для цього є всі необхідні зразки озброєння та військової техніки, а головне – сучасні інтерактивні тренажерні комплекси та висококваліфіковані досвідчені інструктори.

Вишкіл у цій Школі відбувається у складі штатних розрахунків (обслуг), які прибувають з військових частин. З тридцятиденного терміну навчання 12 днів передбачено на індивідуальну підготовку, стільки ж часу йде на вишкіл у складі розрахунків. Закінчується навчання комплексним тактичним іспитом, який включає дводенний польовий вихід на полігон з бойовою стрільбою зі штатного озброєння. Після цього військовослужбовці отримують сертифікат спеціалістів першого кваліфікаційного рівня й повертаються у свої військові колективи.

Як зазначив тимчасовий виконувач обов’язків начальника 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ полковник Юрій Тищенко, у Школі протитанкової артилерії не тільки даватимуть фахові «тонкі» знання й навички за конкретним озброєнням, а робитимуть це з узагальненого досвіду застосування протитанкових підрозділів під час проведення АТО/ООС.

До речі, сама Школа протитанкової артилерії створена й готує фахівців за тими стандартами, які натепер застосовують у країнах-членах НАТО. Тож підготовка тут буде першокласною за всіма параметрами: навчальною базою та інструкторами, і найголовніше – на основі бойового досвіду, що наше військо здобуло за роки війни на Донбасі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини