ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Не жарт: у Туркменістані заборонили говорити про коронавірус і носити маски

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Квітня 2020, 16:43 1

У Туркменістані громадянам заборонили говорити про коронавірус і пандемію, а журналістам – навіть використовувати слово «коронавірус». Водночас у країні заборонено носити маски. Про це повідомляє міжнародна організація «Репортери без кордонів».

Відзначається, що слово «коронавірус» навіть виключено з інформаційних брошур, які МОЗ поширює в школах, лікарнях і на підприємствах.

Тим часом, журналісти повідомляють, що громадянам забороняють говорити про пандемію коронавірусу й носити маски − такі дії можуть закінчитися арештом.

«За будь-які розмови про коронавірус у країні запроторюють за грати. У чергах, на зупинках, в автобусах вслухаються в розмови спецлюди», − йдеться в повідомленні.

На тлі заборони на згадування про коронавірус, у країні ввели обмеження руху в столиці з регіонів і переміщення громадян всередині держави, на дорогах й у громадських місцях вимірюють температуру тіла людей. Також в аптеках спостерігається гостра нестача антисептичних засобів.

У країні закривають об’єкти дозвілля й приватні підприємства. Співробітників держустанов відправляють у відпустку без утримання.

Читайте нас в Telegram