ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Аби допомогти побратиму, карантин – не завада

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Квітня 2020, 18:35 0

У Долинській, що на Кіровоградщині, спілка учасників російсько-української війни існує вже 5 років. Щоразу, коли в когось з товаришів виникає проблема, бійці радо допомагають її вирішити.

Зазнавши травми хребта, Олександр тривалий час обмежений в пересуванні. Аби полегшити хлопцю життя, побратими вирішили дещо облаштувати його обійстя.

– Якось під час зустрічі з товаришами він обмовився, що з потеплінням хоче встановити собі пандус. Ми одразу ж узялися обдзвонювати знайомих,– розповідає т.в.о. голови спілки Лідія Кобилинська. – Хтось допоміг фінансами, в когось знайшлися потрібні матеріали, в когось – інструмент, а хтось зміг це привезти. Долучилося чоловік із 20. І вже за кілька тижнів підготовки приїхали в гості до Сашка. Звісно, він відмовлявся від допомоги, але ми наполягли – для чого ж тоді друзі!

Окрім цього, ветерани постійно допомагають сім’ям загиблих бійців. А з початком карантину в Україні спільно з прихожанами Православної Церкви України створили волонтерську групу «Янголи степу».

– Волонтерське об’єднання «Янголи» почало діяти на Нікопольщині за ініціативи священнослужителя ігумена Меркурія Скорохода й голови Нікопольської організації воїнів АТО Володимира Федорова. Там вони називаються «Янголи Нікополя», – розповідає диякон ПЦУ Віталій Гриценко. – Наша група теж долучилася до боротьби з коронавірусом і допомагає працівникам Долинського районного відділення обласного лабораторного центру.

Всім, хто перебуває на самоізоляції, волонтери розвозять інформаційні пам’ятки про коронавірус. Доставляють продукти і медикаменти вразливим категоріям населення й тим, хто не може виходити за межі власної оселі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: