ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Суд у справі керівників «Львівського бронетанкового заводу» відбудеться 6 березня

Новини
3 Березня 2020, 10:17
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Вищий антикорупційний суд 6 березня проведе засідання з розгляду по суті справи щодо розтрати понад 14 млн гривень під час закупівлі двигунів для потреб ЗСУ. Про це повідомляє АрміяInform із посиланням на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (САП).

«2 березня 2020 року у Вищому антикорупційному суді за участі прокурорів САП відбулось чергове підготовче засідання з розгляду обвинувального акту в кримінальному провадженні стосовно директора (Романа Тимківа. — Ред.) та заступника директора ДП «Львівський бронетанковий завод», начальника Центрального бронетанкового управління ЗСУ, начальника відділу цього управління та засновника ТОВ «Булет Лайн» у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за результатами підготовчих засідань колегія суддів ВАКС ухвалила призначити вказану справу до розгляду. «Засідання з розгляду обвинувального акту по суті призначено на 6 березня 2020 року», — повідомляє пресслужба САП.

За даними АрміяInform, розслідуванням встановлено, що ДП «Львівський бронетанковий завод» виграв конкурсні торги на поставку Центральному бронетанковому управлінню Збройних Сил України нових двигунів В-46-6. За документами «ЛБТЗ» придбав у ТОВ «Булет Лайн» і поставив ЦБТУ ЗСУ 40 двигунів. Однак зібрані слідством докази свідчать про те, що насправді двигуни надійшли на завод від третьої сторони без жодних документів; договір із ТОВ був фіктивний, а двигуни — не новими, а такими, що були у використанні. До того ж ці самі двигуни у 2008‒2009 роках вже були реалізовані на внутрішньому ринку як надлишкове майно Міністерства оборони України.

«Розмір збитків, завданих державі через корупційне правопорушення, сягає понад 14 млн гривень», — повідомляє прокуратура.

АрміяInform нагадує, що санкція указаних статей ККУ (191 та 366) передбачає максимальне покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати відповідні посади та з конфіскацією майна.

Раніше АрміяInform повідомляла, що «Львівський бронетанковий завод» модернізував понад пів сотні танків Т-64 та достроково виконав торічне державне оборонне замовлення.


Наздогнали в небі: бійці 47-ї бригади збили рідкісний російський БПЛА «Оріон» за $7 млн
Наздогнали в небі: бійці 47-ї бригади збили рідкісний російський БПЛА «Оріон» за $7 млн

Зенітники підрозділу Sky Wars 47-ї бригади «Маґура» знищили рідкісний російський ударно-розвідувальний безпілотник «Оріон».

Володимир Зеленський: ключовий виклик в обороні — посилення протиповітряного захисту
Володимир Зеленський: ключовий виклик в обороні — посилення протиповітряного захисту

Президент Володимир Зеленський заявив, що головним викликом для України залишається посилення протиповітряної оборони.

Куртка видала пастку: під Костянтинівкою росіяни замінували дорогу дитячим одягом
Куртка видала пастку: під Костянтинівкою росіяни замінували дорогу дитячим одягом

Російські військові замаскували вибухівку під дитячу куртку на одній з доріг поблизу Костянтинівки.

69 атак від початку доби: найгарячіше на Слов’янському та Покровському напрямках
69 атак від початку доби: найгарячіше на Слов’янському та Покровському напрямках

Від початку доби російські війська 69 разів атакували позиції Сил оборони.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Командир відділення

від 20000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Olx Командир взводу, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

RobotaUa Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

WorkUa Стрілець-зенітник ПЗРК

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Olx військова служба за контрактом

від 21000 до 123000 грн

Одеса, Одеська область

Olx Водій в Збройні Сили України

від 20100 до 125000 грн

Охтирка, Сумська область

ПУБЛІКАЦІЇ