ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Львівський бронетанковий завод достроково виконав цьогорічне держоборонзамовлення

3 Грудня 2019
Львівський бронетанковий завод достроково виконав цьогорічне держоборонзамовлення

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» достроково виконало умови контракту щодо ремонту партії танків Т-72 та впоралось із додатковим державним оборонним замовленням. Про це повідомляє АрміяInform із посиланням на пресслужбу ДК «Укроборонпром».

За словами заступника генерального директора з бронетанкової, радіолокаційної та спеціальної техніки Концерну Ігоря Фоменка, «Львівський бронетанковий завод» завчасно впорався із ремонтом партії танків Т-72. І в терміни, передбачені початковим контрактом, здійснив ремонт ще 3 одиниць такої бронетехніки. «Цьогорічне державне оборонне замовлення підприємством виконано», – зазначив він.

«Львівський бронетанковий завод» здійснює поточний ремонт і відновлення танків Т-72, броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРМ-1, інженерних машин розгородження ІМР-2 та броньованих машин розмінування БМР-1. Фахівці заводу також здатні ремонтувати танкові двигуни, приціли 1А-40 та комплектуючі до танків Т-72.

Нагадаємо, що цей бронетанковий завод є не тільки ремонтним підприємством, а й виробничим. На заводі можуть виготовляти бронетранспортери  «Дозор-Б», а також повністю броньовану модернізовану пожежну машину ГПМ-54-01.

Читайте нас у Facebook
Мітки: ,
Новини, Озброєння та техніка