ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майбутні танкісти опановують теорію дистанційно

30 Березня 2020
Майбутні танкісти опановують теорію дистанційно

Через заходи з протидії коронавірусу СОVID-19 у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» заняття тривають із використанням елементів системи дистанційного навчання.

Зважаючи на протиепідемічні заходи в інституті, кількість курсантів у навчальних аудиторіях обмежили. Тому і виникла потреба в залученні кількох викладачів до проведення одного і того ж заняття. Співробітники науково-дослідної лабораторії інституту розробили методику дистанційних аудиторних занять. Навчальні класи належним чином підготували: організували доступ до Інтернету, встановили комп’ютери, проєктори, екрани, прилади для запису й відтворення звуку. А переважна більшість науково-педагогічного складу вишу підвищила кваліфікацію за напрямком дистанційного навчання.

За словами командування військового інституту, це дозволило одному викладачу проводити лекційні, семінарські, групові заняття і консультації одночасно в кількох аудиторіях, що дуже актуально в умовах дотримання протиепідемічного режиму у виші.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Новини