Саме офіцери планують операції, приймають рішення в критичних ситуаціях, відповідають за особовий склад і ведуть підрозділи до виконання бойових завдань. Саме таких офіцерів готує…
На підступах до Маріуполя неподалік Водяного ворог продовжує обстрілювати українські позиції, використовуючи піхотне озброєння і міномети калібрів 82 та 120 мм. Також на Приазов’ї фіксують снайперські провокації.
Як розповідають українські військові, які несуть службу поблизу Водяного, активність ворога посилюється у темну пору доби і зранку.
– За нашим спостереженням з боку противника час від часу працюють справжні професіонали – снайперські пари, які мають дуже добру підготовку, використовуючи тактику роботи під вогневим прикриттям. Тобто під час адекватної відповіді на ворожий обстріл, вони намагаються виявити наші вогневі точки й працювати по них. Зрозуміло, що в невеличку бійницю з відстані 400-500 метрів пересічному бійцю влучити складно, – розповідає військовослужбовець Іван.
І зазначає, що нещодавно активність ворожих снайперів була такою високою, що вести візуальне спостереження з окопів наші військові могли лише через спеціальні прилади.
Також противник використовує режим «чисте небо» – час запуску БПЛА ОБСЄ – для ведення власної аеророзвідки та скидання ВОГів на наші позиції.
Українські військові постійно посилено спостерігають і в разі загрози життю та здоров’ю наших бійців відкривають вогонь на ураження.
І хоча наразі обстановка в самому Водяному відносно спокійна, ще місяць тому цивільні мешканці не раз просиналися від вибухів ворожих мін, наслідки дії яких досі видно в селищі. Нерозірвані міни та снаряди локалізують і знешкоджують наші сапери.
Наші військові допомагають місцевим вирішувати і побутові питання. Відремонтувати стареньку машину, підвезти продукти, воду, ліки та полагодити дах… Адже розуміють: людям, яким нікуди виїхати, жити під постійним вогнем дуже складно.
У Дніпрі завершилася пошуково-рятувальна операція у житловому кварталі, по якому уночі 2 червня поцілили російські ракети.
Повідомлено про підозру 35-річному жителю Хмельницького району, який, за даними слідства, організував схему незаконного переправлення військовозобов’язаних.
За гуркотом на російських нафтопереробних заводах, інших військових об'єктах, складах і логістичних вузлах стоїть складна робота.
Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади видовищно знищили ворожу «буханку» з боєприпасами.
Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» зробили добірку різанини ворожої логістики на Добропільському напрямку.
Правоохоронці викрили 26-річного жителя обласного центру, який організував схему незаконного отримання відстрочки від мобілізації та виїзду за межі України.
Лікар медичного пункту, загальної практики, військовослужбовець
від 25000 до 30000 грн
Миколаїв
Військова частина А1688
Кухар, військовослужбовець (за контрактом у ЗСУ)
від 50100 до 190100 грн
Кривий Ріг
Криворізький РТЦК та СП
Саме офіцери планують операції, приймають рішення в критичних ситуаціях, відповідають за особовий склад і ведуть підрозділи до виконання бойових завдань. Саме таких офіцерів готує…