ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рада ухвалила закон про харчування військових

Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Березня 2020, 15:11 2

Народні депутати підтримали за основу та в цілому урядовий законопроект №3254 «Про внесення зміни в закон «Про державний бюджет України на 2020 рік» про безперервне забезпечення харчуванням військовослужбовців».

Документом передбачається дозволити Міністерству оборони та Міністерству внутрішніх справ у 2020 році для забезпечення безперебійності процесу харчування особового складу Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів продовжити до 31 грудня 2020 року в межах відповідних бюджетних асигнувань Міноборони та МВС строк дії договорів про закупівлю послуг з харчування, які діяли у 2019 році.

Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Як зазначалося в пояснювальній записці до законопроєкту, до сьогодні існував реальний ризик зриву забезпечення харчуванням особового складу Збройних Сил України та інших складових сил безпеки та оборони у зв’язку з виникненням непередбачуваних обставин. Зокрема, йдеться про відмову ТОВ “ПОНТЕМ.УА”, яке свого часу виграло тендер, надавати послуги з харчування в регіонах України у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19.

Як повідомляла АрміяInform, перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак під час направлення урядом до ВР згаданого законопроєкту заявив, що у разі неухвалення змін до держбюджету 252 військові частини могли залишитись без харчування.

Читайте нас в Telegram