У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Одеські військовослужбовці Південного територіального управління ВСП, як і їх колеги зі всієї України, з 22 березня також перейшли на посилений режим патрулювання в гарнізоні та вжили низку інших важливих заходів задля контролю за виконанням армійцями правил щодо запобігання поширенню інфекційних захворювань, зокрема, COVID-19, про це повідомляє сайт Міністерства оборони.
Так, віднедавна удвічі збільшено кількість патрулів ВСП, цілеспрямовано проводиться превентивна робота із захисниками України щодо дотримання ними правил особистої гігієни за межами військових частин. Також контролюється переміщення воїнів містом у засобах індивідуального захисту.
У ВСП підкреслюють, їх задачею не є затримання громадян, які йдуть вулицею без засобів захисту чи просто гуляють з дітьми, поки що в Одеській області «сидіти вдома» – лише рекомендація. Втім, нагадують, що заходи протидії вірусу закріплені надзвичайною ситуацією, що оголошена по всій країні, є надважливими для збереження життів мільйонів українців.
Залучені до патрулювання військові забезпечені засобами захисту, антисептичними та дезінфекційними речовинами.
Спільні патрулювання відбуваються у багатьох населених пунктах України.
Відео: ТРС МОУ «Бриз»
Бійці ППО бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції нищать розвідувальні та ударні дрони росіян.
13 заявок на повернення і 3 бійці, які вже поновилися на службі — такими є перші результати за програмою спрощеного повернення із СЗЧ у 43-й бригаді.
Там відбулося 18 атак, тоді як усього від початку доби агресор 82 рази атакував позиції Сил оборони.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…